Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most már elegem van! Én rettenetesen szeretem e Ő. Nem tudom! Mi lehet a legmegfelelőbb megoldás számunkra szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki korban picivel idősebb mint én. Nem kertelek én 20 vagyok ő 31 éves. Együtt voltunk/vagyunk fél éve. Elvált 2 gyereke van. De nem is ez a lényeg. Az utóbbi két-három hónapban kisebb-nagyobb veszekedéseink voltak. Tény, hogy én is hibás vagyok dolgokban és ő is. De az utolsó találkozásunk nagyon betett. Pont egy olyan "időszakban" voltunk, hogy annyira nagyon jóó hogy az nem igaz. Nem találkoztunk már egy kis ideje mert váltott szakban voltunk és hát én mire hazaértem addigra ő aludt. (együtt éltünk) Aztán egyik nap megvárt, hogy együtt legyünk végre :) jól is indult az éjszaka. Beszélgettünk, szeretkeztünk meg minden ami ilyenkor "kell". Viszont nálunk ez nem fullad ki egyetlen szeretkezésben főleg ha ilyen sokáig nem találkozunk... Így hát lese feküdtem normálisan máris hozzá látott az ismételt dolgokhoz. Fel is állt neki és már bennem is volt erre benyög egy ilyet hogy nem kíván kiveszi és itt vége is volt. Nem bunkóztam vele megértettem, hogy fáradt (mert szerintem az volt, mivel délután még maszekolt is) nem is szóltam egy rossz szót se, és erre azt mondja hogy hagyjuk egymást legyen vége. Hát köpni nyelni nem tudtam hiszen minden fasza volt addig. De a legdurvább az az volt amikor azt mondta hogy még szereti a volt ( hivatalosan még nem volt felesége de már 1 éve külön vannak és most lesz a tárgyalás ) feleségét. Hát ezen kb lementem hídba.. Most ez tényleg azért csinálta mert besérült, hogy másodszorra nem tudott kielégíteni vagy tényleg szereti a volt feleségét ???? :OOO
2011. jan. 28. 00:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ja és arra elfelejtettem reagálni, hogy szerinted van valakije.. Nos mivel egy kisebb faluban élünk így az is csoda, hogy mi "egymásra találtunk" :D Szóval ebben biztos vagyok, hogy nincs más rajtam kívül :) Ezt még ő se merné megkockáztatni, mivel a kapcsolatunk elején még mi is titokban "nyomtuk", hogy a volt feleség ne tudja meg.. azóta ez már persze megváltozott. :)
2011. jan. 30. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!