Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Husi csaj vagyok, és mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husi csaj vagyok, és mégsem tudom lerázni magamról a férfiakat. Kisugárzás? :O

Figyelt kérdés

nem 130 kg vagyok,a husit úgy értem, hogy 160 cm, 65 kg, szóval 55-60 kg-nak kéne lennem.combos vagyok, nagy fenekem van, nagy mellem...teljesen szimplán öltözködöm, nem festem magam,nem vagyok kihívó...még smink se... és jobbnál jobb férfiak udvarolnak nekem,a sovány/vagy normál alakú barátnőim meg sírnak, hogy nincs senkijük.

hogyan tudom magamról levakarni a férfiakat?félek, hogy rámegy a kapcsolatom, mert már a facebookomat is letöröltem, új telókártyám van, de mindig ott vár valami pasas a suli előtt, vagy a ház előtt, és a tesómmal üzenget, hogy tetszek, kellek neki.


18/L


2011. jan. 28. 12:50
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:58


öö lehet hogy igazad van:D 3 év úszás, 2 év box...

na mind1, esetleg küldj privátot, és küldök egy képet, mert az emberek inkább cicisnek tartanak, mint széleshátú csajnak:D

2011. jan. 28. 13:00
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a 95 a mell alatt mért kerület, ez akkor nagy, ha széles a csaj hátügyileg. Az "A" kosárméret viszont kifejezetten kicsi.
2011. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:58


én nem tartom magam szánalmasnak, gondolom ide még jópáran irogatnak akik viszont igen. és nem hébe hóba drágám:)

most épp 7 csávó járkál utánam.gondolj amit akarsz, én jó nőnek tartom magam, a kérdés lényege pedig az, hogy féltem a kapcsolatomat attól, hogy sok férfi járkál utánnam. és sose volt leszarva a fejem, mert én nem oltottam sose másokat, így akardtak barátok és udvarlók is szép számmal.vagy neked az fáj, hogy nem csak a modell alakú csajokra buknak?:)

2011. jan. 28. 13:04
 14/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:03


jajj dehogy a mell alatt mért terület:)

meg is ilyednék:D

hanem a "bimbómtól mérve". hülyén hangzik, de nem tudom elmagyarázni. az A kosár pedig "nagy" ekkora méretnél:D

70 a-s mérettel szomorú lennék:D

2011. jan. 28. 13:06
 15/34 Мirkó ***** válasza:
100%

sztem te élvezed h ezek a srácok mászkálnak utánad és csak tessék-lássék küldöd el őket nem igazából...

az ok, ha akad 1 elmebeteg srác aki annyira beléd van esve h nem tudod magadról levakarni... de 7??? az már kicsit sok. Az már azt jelenti h nem bennük van a hiba :P

2011. jan. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
ja és a fészet azért kellet letörölnöm drága, mert a párom közölte, hogy elhagy, ha nem koccolnak rollam:)
2011. jan. 28. 13:09
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
nem raksz fel magadról egy képet? már igazán kiváncsi vagyok:D
2011. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 95%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08


kínos, de igazad lehet, az jó érzés, hogy érdeklődnek utánnam, nőből vagyok, és borzasztó jó érzés, hogy a magam egyszerűségében tetszek... de ez néhány embernél átmegy már zaklatásba(pl. tesómmal üzenget...stb)

és tetszeni szertnék másoknak, csak nem akarom hogy ezt a párom megelégelje...

2011. jan. 28. 13:11
 19/34 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:10


inkább privátban küldeném:)

ok?

2011. jan. 28. 13:12
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért annyira ne ájulj el magadtól.:) Ha csak a kikerülhetetlen melled miatt néznek meg.Mert úgy látom egyébként nem vagy egy szeretni való csaj a kommentjeid alapján.

Ja, és hozzáteszem, én már d*gtam meg olyan csajt, akinek szép mellei voltak, de semmi más.Az arca se volt szép, meg agyilag is veled egy szintű lehetett.Hozzáteszem hulla részeg voltam, még 18 évesen.

Majd akkor nézd meg a csöcsödet, amikor elmúltál 30-40 éves, és ha még mindig nem lógnak a térdedig ,akkor légy büszke.:)

Meg azért tedd már fel meltartó nélkül, ha már annyira véleményt akarsz.:)

Tudod ezek alapján te egy bizonyos csoportba írható vagy.:)

Tudod mitől szép egy nő?

Nem a nagy melleitől, hanem hogy van kisugárzása.Na, az neked is van valamilyen.Meg szeretsz is kérkedni ezzel, de ezek mind olyan dolgok, amitől neked még nem lesz normális pasid.

2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!