Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Husi csaj vagyok, és mégsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Husi csaj vagyok, és mégsem tudom lerázni magamról a férfiakat. Kisugárzás? :O

Figyelt kérdés

nem 130 kg vagyok,a husit úgy értem, hogy 160 cm, 65 kg, szóval 55-60 kg-nak kéne lennem.combos vagyok, nagy fenekem van, nagy mellem...teljesen szimplán öltözködöm, nem festem magam,nem vagyok kihívó...még smink se... és jobbnál jobb férfiak udvarolnak nekem,a sovány/vagy normál alakú barátnőim meg sírnak, hogy nincs senkijük.

hogyan tudom magamról levakarni a férfiakat?félek, hogy rámegy a kapcsolatom, mert már a facebookomat is letöröltem, új telókártyám van, de mindig ott vár valami pasas a suli előtt, vagy a ház előtt, és a tesómmal üzenget, hogy tetszek, kellek neki.


18/L


2011. jan. 28. 12:50
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
a mostani normális... csak tudod szar ám, ha csak azt látják benned, hogy akkorák a csöcseid, mint a fejed. és járnak utánnad, mert nagycsöcsű vagy és meg kell baszni...
2011. jan. 28. 13:17
 22/34 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de aki ismeretlen beíróknak küldözgeti el a csöcse képét, azzal nincs miről beszélni.

Legalábbis normális hangnemben, és normálisként kezelve nem.

Ha mutogatni akarod magad, arra megvannak a megfelelő oldalak.

2011. jan. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell megmagyaráznod, hogy ekkora kerülettel már nagy az a-s kosár, ugyanis hasonló kerülettel rendelkezem... csak épp d-s kosárral, szóval tudom, hogy az a-s baromira nem nagy. és a méretben a szám TÉNYLEG a mell alatti körméretet jelzi.
2011. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek. Akkor most jó, hogy járnak utánad vagy nem? Másrészt miért menne erre rá a kapcsolatod? Ha tényleg nem csinálsz semmit és úgy zaklatnak, akkor a pasidnak kéne lerendeznie a többi hímet, nem elhagynia. Szerintem valamit nem úgy mondasz el ahogy valóban van.
2011. jan. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 Szőke.: ) ***** válasza:
100%

A szám a mellméretnél semmit se számít:D

az A a legkisebb mellméret..:) olyan buta vagy..:)


amúgy johogy járkálnak utánad a palik ugyanis ha csak így ismeretleneknek képeket küldözgetsz a melledről,hát valószínűleg nem vagy egy mindenkit elutasító típus..Nehogy azt hidd, hogy olyan szép vagy és ezért vannak rádakadva..Csak a r*bancoknak elég egy koktél és jöhet az ingyenéjszaka,a k*rvák viszont nem csak egy koktélba kerülnek:D Tudod..Lyuk, lyuk csak a keret más:D

2011. jan. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

95 a-s

:D

neked a hátad hájas kiszívem, melled meg nincs, csakhogy pontosítsuk a tényeket.

2011. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

lehet hogy az 166cm ellenére meg a husis comdok,meg nagy fenék ellenére nagyon szép arcal is rendelkezel.

küldesz nekem egy kéépet ????? :DDD

2011. jan. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Jahát, sugárzol mint Csernobil, ez pedig vonzza a rovarokat.
2011. jan. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

az a 5 kg azért elmegy és nem mindenkinek a fogpiszkáló csajok jönnek be szerintem olyan lehet az alakod meg a személyiséged hogy nagyon nőies és azért vonzod a pasikat

hát mond a barátnőidnek hogy szedjenek fel egy pár kg :)

nem tudom

2011. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ha valaki szép,az szép ugy ahogy van és nem kell sem plusz sem minusz 5kg. .......
2011. jan. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!