Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a sz. Rt csináljak? KÉRLEK...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a sz. Rt csináljak? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. Megismerkedtem egy 14 éves lánnyal. Minden okés a csajjal semmi gond. Gyönyörű lány és már nagyon a kapuban vagyok, hogy az enyém legyen. A probléma a következő:


Van egy konkurencia 15 éves srác, akinek elég szép protekciója van, és be lettem fenyítve, vigyázzak magamra. Nem tudtam miért így hát kérdezősködtem, rájöttem a csaj miatt. A csaj belém van esve, és holnap mennénk randira. Ez a probléma. A gyerekkel nem tudok mit csinálni, hiába van hátam mögött 40 ember ha bántom akkor is másnap a házat rám gyújtják.. nem tudom mit tegyek. Ti mit tennétek??


2011. jan. 28. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szerencsejáték Rt?
2011. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Az már Zrt.:D
2011. jan. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Mond el csajnak és tedd hozzá ha elmondja neki akkor árthat neked. Részletesen mond el neki és legalább észre veszi, hogy egy gerinctelen féreg az a srác. Beszéld meg a lánnyal és oldjátok meg valahogy.
2011. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Milyen csávó az? Amúgy ha a csaj szereti megmondani a frankót, és tényleg tetszel neki, akkor valószínű, hogy elküldi a gyereket a halál f@szára.


De tényleg, mit mondott a gyerek, ki ő, valami pötch maffiózó?

2011. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy holnap semmiképen nem tudok a csajjal találkozni. Megbeszéltük msnen hogy holnap felhívom és mondok neki valamit. Ezt elmondom neki. Nem tudok vele találkozni, a randit is el kell halasztani, mert ebben a percben mondták hogy holnap meccsem lesz. szóval telefonon megbeszélem a csajjal. Ilyen téren lehet valamit még tenni??
2011. jan. 28. 22:12
 6/21 A kérdező kommentje:
Ismerem a gyereket. Nem maffiozo. Rosszabb mint a cigányok. Gazdag mindenki haverja és az apja is mindenki haverja típus.
2011. jan. 28. 22:14
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak pofázik, bármit is mond. Nem fogja rád gyújtani a házat, mert tudnád, hogy ki volt, vagy legalábbis hogy ki volt a felbujtó. Ha ge_ciskedik, verd orrba, ha nem segít, lépj a szájába. Azt hiszi, bármit megtehet, mert apucianyuci mindent megad neki, de apucianyuci se hülye. Jobb esetben...
2011. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
De apuci hülye ... :\\ sajnos ismerem az apját
2011. jan. 28. 22:22
 9/21 anonim ***** válasza:
ne legyél már csicska testvérem. én a helyedben nagyon összetörném a száját ha ilyet mond nekem.
2011. jan. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
100%
ha arcoskodik ne hagyd magad.. sosem szabad hagyni magad mer rádszálnak.. nehogy már egy nálad fiatalabb megverjen. meg amugyis nem ő szarta a spanyol viaszt. ha szereted a csajt meg ő is téged akk harcolj érte barátom és állj ki magadért.. nah meg persze "kettőtökért"
2011. jan. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!