Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kapcsolat valóban véget ért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat valóban véget ért? KÉRLEK SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Volt egy szerelmi kapcsolat ami 6 éven keresztül tartott és eszméletlen jó volt tiszta szívből szerettük egymást... sajnos tönkre ment már lassan 3 éve, de nem a mi hibánkból hanem egyéb körülmények miatt. Minden esetre én azóta egyfolytában rá gondolok és még mindig annyira rossz mint akkor. Tehát én azóta nem tudtam elfelejteni és egyfolytában azon vagyok, hogy kibékülhessek vele...


Az a kérdésem, hogy ha én így vagyok vele akkor mennyi az esélye hogy a másik oldalon is ez van?


Mert én úgy gondolom, hogy egy szerelmi vagy bármilyen kapcsolathoz két ember kell, tehát ha az egyik nem akarja akkor nem jön létre... És ezt folyamatosan mindketten 1000%-ra akartuk tehát elválaszthatatlanok voltunk... Kérlek segítsetek vajon neki tényleg teljesen elmúlt/ el múlhat egy ilyen kapcsolat? Mert én nem tudom elfelejteni őt...


2011. aug. 26. 17:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha kifejted bővebben hidd el,sokat tudok neked segíteni!
2011. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Aha.
2011. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hogy ment tönkre? Miért fejeztétek be?
2011. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Három év után jutott eszedbe?
2011. aug. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
6 év együttjárás után,csak van még valami szeretet a másik oldalon is.
2011. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Egy kicsit bővebben... Nem a mi hibánkból ment tönkre főként a falu szája miatt meg a szülők... Nem három év után jutott eszembe újra, hanem 3 éve ment tönkre és azóta folyamatosan szinte egyfolytában rá gondolok és nem tudom elfelejteni... igaz hogy így neten keresztül pl. msn-en rengeteget szoktunk beszélgetni tehát nem szűnt meg teljesen azt végképp nem bírnám ki ha megszűnne teljesen minden. Olyan beszélgetés listánk van hogy az msn egyszer már kiírta hogy elérte a maximális üzenetszámot, és sokszor éjjel 3-ig beszélünk, és akkor fent van amikor én is megfigyeltem hogy ha nem vagyok fent akkor ő is korábban lelép. de igazából mindig azt mondja hogy neki nem szar meg ilyenek... Egyszer mikor kérdeztem akkor azt mondta hogy: jobb így mert tudok amit tudok, de ez hosszú majd egyszer elmondom... de ezt azóta sem tudtuk megbeszélni, mert ha szóba hozom akkor ideges lesz és kilép esetleg napokig nem ír vissza meg ilyenek.
2011. aug. 26. 17:36
 7/12 A kérdező kommentje:
Amikor msn-ezünk és szóba jönnek a régi dolgaink van hogy olyan jól el tudunk beszélgetni hogy soha nem akarnánk abba hagyni, pl.: megy egy téma a strandról és keresek egy képet mikor ott voltunk elküldöm neki és sokszor órákat tudunk beszélgetni egyetlen képről :( de élőben nem megy. Ha találkozunk akkor teljesen más szinte forr a levegő egyszerre tudnék sírni a nélküle eltöltött évek miatt és egyszerre örülök hogy találkoztunk és ott van de beszélgetni nem nagyon tudunk. Én azt vettem észre hogy ő is ugyan úgy le van fagyva mint én... nem tudjuk kezelni a helyzetet.
2011. aug. 26. 17:42
 8/12 sztbali ***** válasza:
Ez a kapcsolat nem a régi, de a másik oldaltól függ, hogy vége van-e.
2011. aug. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
17:45 És szerinted? Lehet még valami esély arra, hogy ő is hasonlóan érezzen?
2011. aug. 26. 17:49
 10/12 anonim válasza:

Figyelj:

1: úgy tűnik, mintha ürügyet keresne, azzal, hogy azt mondja tud valamit, ami miatt jó neki, de nem mondja el. lehet, hogy csak érzi, hogy te nem felejtetted el, és szenvedsz, ezért nem akar bántani, szívesen beszél veled, de ennyi.

2: ettől függetlenül, nem ciki, nyugodtan előállhatsz, 6 év után azzal, hogy nem felejtetted el, ugyanúgy érzel iránta mint akkor, és mi szólna hozzá, ha újrakezdenétek. ha ennyire akarod őt, meg kell nyugtatnod magad. ha azt mondja nem, talán, könnyebb lesz elfelejteni.

azt nyugodtan kérheted, ilyen érzelmek után, ami köztetek volt, hogy adjon esélyt hogy elmondd a véleményed arról a dologról, amit ő "tud, de majd egyszer mondja csak el"!

2011. aug. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!