Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » NAGYON KÉRLEK SEGÍTSETEK mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

NAGYON KÉRLEK SEGÍTSETEK mit tegyek?

Figyelt kérdés

19/f vagyok és 15éves barátnőm van,lassan fél éve együtvagyunk,szeretjük egymást,de a szülei gyűlölnek engem ,nem tettem semmi rosszat, a lányt alig engedik el hozzám vagy h találkozzunk(én megyek hozzá kocsival 30km)ha igen akkor is 1héten(beleértve hétvégéket)1szer..szegény barátnőmnek ilyen szemetek a szülei,hogy miattuk sir a lány mert tönkrteszik a lány életét.nem szeretik őt(ezt a szemébe is mondták),csak a nővérét aki midnent megkap bnőmmel ellentétben,aztakarják h oylanlegyen bnőm mint a szemét nővére aki irigységböl mindig keresztbe tesz nekünk az anyjáéknál...már nem bírjuk,elegem van mit leeht tenni?mit csináljak?mert már kezdek bedilizni és bnőm már öngyilkosságon töri a fejét mert nem talál kiutat.

kérlek segítsetek mit tehetnénk,a lány nem tud hatni a szüleire.

15éves sajnos.jogilag nem lehetne valamit tenni,vagy tanács?mert beleőrül szegény amikor koleszból hétvégékre hazamegy mindig sír mert bántják lelkileg,porig alázzák,ésez kegyetlenül fáj nekem is.egyre rosszabb a helyzet.KÉRLEK TITEKET SEGÍTSETEK,MERT BELEBOLONDULUNK.


2011. márc. 16. 00:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Keress egy korban hozzád illő lányt.
2011. márc. 16. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
attól az ő élete még romba dől,és nem hagyom magára
2011. márc. 16. 00:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy 15 éves gyereket nem fogsz tudni kiszakítani a családjából, még ha a gyerek problémásnak érzi is azt a közeget.
2011. márc. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ezzel tisztába vagyok hogy szinte lehetetlen mert nagyon fiatal,de így öngyilkos lesz....és ismerem a családját már eléggé és láttam,hallottam miken megy át ez a szerencsétlen nap mint nap és ezt már nem lehet eltűrni.valami megoldás nincs?:S
2011. márc. 16. 00:28
 5/15 Panda Péter ***** válasza:
kétlem hogy bármi jogalapod lenne, hogy elvegyék a lányt a szüleitől, maximum annyit tudsz tenni, hogy tökösen odaállsz eléjük, és megmondod a magadét. ha kellően fafejűek (és miért is ne), akkor mondjuk ezzel sem fogsz sokra menni, sőt, még lehet rontasz is a helyzeten. hát erre mondják, hogy sz@r ügy.
2011. márc. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Hagyd felnőni és majd ő is másképp fogja látni ezeket a tiltásokat. (Tapasztalat)

És remélhetőleg te is .....

2011. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem volt egyszer egy ugyanilyen bnőm és a helyzet is majdnem ugyanez volt....utólag kiderült, hogy fele se volt igaz annak az otthoni hűdenagy terrornak
2011. márc. 16. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%

Menj át hozzájuk,anyunak vigyél egy nagy csokor virágot,apunak egy drága piát,rendelj pizzát,vagyis fitogtasd a lóvéd.Lássak a kocsid stb.

A szülök 99%ánál bejön.Én fiatal korom óta így csinálom és mindig bejött,pedig egy igazi tenyérbemászó,kéjenc fejem van:),uh régebben levághaták volna a valós szándékaim,de az elterelés bejött.

2011. márc. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ugyan fiú vagyok de 12 évesen fogtam a cókmókom és eljöttem az unokatestvéremhez ő nevelt meg az utca de megtanultam mi a való élet és küzdeni mindenért.
2011. márc. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Aaliyah ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy én is voltam 15 éves, voltam lázadó, sírtam sokat mások miatt. Sokszor gondoltam úgy, hogy el kell költöznöm otthonról, mégsem tettem meg. 1 évig voltam olyan párkapcsolatban, ahol a srác apja gyűlölt, pedig szintén nem tettem semmit. Sőt! Kitérnék Benjibenji válaszára: akármilyen ember lehetsz, a nyalás nem jön be senkinél, attól csak rosszabb lesz. A kétszínű embereken mindig át lehet látni. A mi kapcsolatunkat az egész rokonsága ellenezte, amit sosem mondtak ki, szimplán éreztették. És keresztbe tettek, ahol csak tudtak. Életem legpokolibb időszaka volt ez. És úgy kellett döntenem a szemét családja miatt, hogy inkább elhagyom, és nagyon szar lesz (mert nagyon szerettem). De nem szenvedtem tovább, és a srác élete is változott. A te döntésed, mit teszel, de jogod nincs ahhoz, hogy beleszólj a családi életébe. Ha panaszkodik neked, ha nem, neked ahhoz a családhoz semmi közöd. A kérdés már csak annyi: benne maradsz-e ebben a kapcsolatban, és megvárod, míg tönkremegy, vagy kilépsz belőle, és hagyod, hogy megváltozzanak a dolgok?
2011. márc. 16. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!