Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet igazán megalázóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet igazán megalázóan dobni egy 16 éves pasit, aki megérdemli?

Figyelt kérdés
Személyesen/SMS-ben szeretném. Vagy MSN. Évfolyamtársam szóval suliban is lehet. Milyen szöveget mondjak? Olyan kell ami igazán leviszi az egóját. És most nem azt kérem, hogy kioktassatok, hogy ez milyen szemét dolog, meg a következményeiről!
2009. febr. 6. 18:55
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem sincs semmi értelme az ilyen gyerekes módszereknek. Látszik még kicsi vagy. Ha szeret, akkor alapból az fáj neki, hogy dobod, ha nem, akkor úgy is tesz rád.

De azért kíváncsi lennék a kérdező miért nem reagál? Miért nem mondja el, mit tett ellene a srác, hogy ezt érdemli...

2009. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Talán azért nem reagálok, mert nem voltam a gépnél...:)

És pont az ilyen válaszokra nem voltam kiváncsi...akinek ilyesmi hozzáfűznivalója van, hogy "még kicsi vagy", akkor hanyagolja. Eldöntöttem, hogy ezt meg akarom tenni, mert VAN OKOM RÁ. De ha egyszerűen nem értitek meg, leírom: egész járásunk alatt játszadozott velem, és csak fel akart vágni a haverjai előtt azzal, hogy neki van csaja, érzelem nuku. Ezelőtt már jártam vele egyszer, akkor egy szó nélkül dobott. Egyszercsak elkezdett durcizni, nem köszönt többé, le se sz@rt. Teljesen ok nélkül. Komolyan. Nem tettem semmit, egyszerűen megunt. Többen mesélték, hogy ő csak kihasználja a csajokat, mert azt hiszi megteheti, én viszont mégis adtam neki egy (két) esélyt. Azóta beleszerettem és megint elkezdte játszani ezt a "szavaknélküldoblak" játékot. Nem ír vissza már az SMS-eimre se. Pedig semmi rosszat, sőt próbáltam a maximumot kihozni ebből a kapcsolatból.

Szeretem még mindig ez igaz, de egyszerűen nem bírom tovább elviselni amit tesz! Suliban is bőgtem már miatta! Azt hiszem tanulna is abból hogyha most csaj dobná és picit összeszedné magát, ha lesz legközelebb barátnője...

Csupán ennyi a sztori. Na de nyugodtan cáfolja még meg a véleményem aki akarja... nem érdekel!

2009. febr. 6. 22:23
 13/29 anonim ***** válasza:
86%
Hiàba vered itt magad,de akkor is szànalmas vagy.te bajod ha àtcseszte a fejed ès mèg azok utàn ujra kezdted vele.ha meg nem ir neked vissza,nem reagàl,akkor sztem egyèrtelmü,h.màr nem jàrtok...egy kapcsolat nem csak azzal èrhet vèget ha kimondjàk a büvös szòt...valoszinuleg ha megmondod neki,h.szakitasz vele akkor a kèpedbe röhög ès azt mondja:mért,te azt hitted mèg jàrtunk?!...na ez CIKI lesz de nem neki.
2009. febr. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmeztetlek, az ilyen visszafele is elsülhet. Megcsinálod az osztály előtt a nagyjelenetet, a többiek meg jót röhögnek rajtad. Pontozz le, de ez is benne van a pakliban
2009. febr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Ez az oltsatok gratulálok nektek.:)

Akkor nem csinálok semmit ha az NEKTEK jobb. Hagyjuk mááár.-.-"

2009. febr. 7. 10:11
 16/29 anonim ***** válasza:
86%
nem leoltunk, csak tanácsot adunk, mert ha megteszed, és pofára esel, akkor az neked lesz rossz. De ha akarod tedd meg mond meg neki hogy mekkora f***, mindenki előtt. De utána ne tegyél fel ide kérdést, hogy a pasi lejáratott most mit csináljak!
2009. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%

"" Ezelőtt már jártam vele egyszer, akkor egy szó nélkül dobott. Egyszercsak elkezdett durcizni, nem köszönt többé, le se sz@rt. Teljesen ok nélkül. Komolyan. Nem tettem semmit, egyszerűen megunt. Többen mesélték, hogy ő csak kihasználja a csajokat, mert azt hiszi megteheti, én viszont mégis adtam neki egy (két) esélyt."""....

na ez az a pont amikortol nem o a felelos! Te voltál a barom...ennyi mindent tudtál rola, így átb@szta a fejed és még ujra kezdted vele...hát siralmas egy csajszi lehetsz! Egyébként nem kell aggodnod az osztálytársaid nem fognak kinevetni..már rég megtették a hátad mogott amikor ujrakezdted és mindenki tudta, hogy hulyének néz a srác! Te meg mentél mint egy naiv kis p@csa a rozsaszin kod után!

ááááá, nem vagy semmi!és még te akarod beoltani!

2009. febr. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Mégis milyen legyek 16 évesen? Utolsó hozzászóló te valami fejlett gondolkodású vén f@sz lehetsz, de bocsi én nem vagyok az. Tényleg hülye voltam, de a szerelem vakított el! És tisztázzuk, hogy NEM hagytam magam kihasználni! Le is pontozom aki mégegyszer szándékozik így beszélni. A többieknek meg köszönöm.:)
2009. febr. 7. 12:04
 19/29 anonim ***** válasza:
40%

16 éves vagy? hát azért egy 16 évestol már tobbet várnék agyilag!

Mint az 5 évesek...odairja, hogy "ezért le is pontozlak"...tudod mint a kisgyerek, hogy megmondlak anyunak!hát pontozz, azthiszem fogok tudni aludni :DDDD

amugy 23 éves pasi vagyok és nem egy vén f@sz ahogy irtad! csak egyszeruen nem szulettem ész nélkul mint te!ennyi!!!! de jo szakítást! elore nevetek a markomban!

2009. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
65%

Hmhm... látod, utolsó hozzászóló, 23 évesen már vén vagy. Még jó, hogy csak 20 vagyok:D De kedves kérdező, kíváncsian várom, hogyan alázott meg megint.

Ja, és még valami. Ha 16 évesen volt annyi eszed, hogy pasizz, akkor annyi eszed is lehetne, hogy tisztességgel viseld ha dob téged. Már írtam az előbb is, hogy neki pont az lenne a megalázó, ha ezek után te sz@rnád le. De neked annyi eszed sincs, hogy megfogadd a tanácsokat.

2009. febr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!