Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes egy munkással összejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy munkással összejönni? Ha megtetszik valaki mondjuk egy építkezésen, akkor hogy adjam a tudtára, vagy hogy kezdeményezzek nála?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 18:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%

"3 családunk van és nagyon boldogok vagyunk."

?

2011. jan. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 93%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:13


Köszi,sok mindenben egyetértek. én sem akarok előítélkezni.

2011. jan. 30. 19:20
 13/21 A kérdező kommentje:

"Mert ugyan mi más lehetne a célod? Annyira szimpatikusan rakodta a téglákat, hogy nem bírod elképzelni az életed anélkül, hogy meg ne ismerd a személyiségét? "


Miért ne tarthatnám érdekes embernek...?Nem a téglákat néztem.

2011. jan. 30. 19:21
 14/21 A kérdező kommentje:

""3 családunk van és nagyon boldogok vagyunk."

?"


bizonyára elírta:)

2011. jan. 30. 19:21
 15/21 A kérdező kommentje:
Az viszont elég gáz, hogy azt fogja gondolni,hogy csak Azt akarom=SS
2011. jan. 30. 19:23
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Ácsi!Én nem konkrétan kőművesekről beszéltem,hanem mondjuk a szakma,végzettség nélküli,ápolatlan,beszólogatos,téglarakosgatós típusról!Ezek többsége a szexre hajt,ezt jól tudjuk.Tisztelet a kivételnek!

Azért az tény,hogy nem,egy ,nem két ilyen építkezésen dolgozó emberkével találkozni naponta,akik kulturálatlanok,unitelligensek,már a beszédstílusuk,és a szókincsük is erre enged következtetni,a legtöbbjük hajtja a nőket ész nélkül.Én már hallottam is ezt-azt oylan férfi szájából,aki dolgozott ilyen helyen,ilyen emberekkel (hozzáteszem,ő sem semmi).Vigyázz velük!

Első vagyok.

2011. jan. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
hát, akkor lehet lemondok róla=D=/
2011. jan. 30. 19:33
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Első és egyben utolsó is!


Ha valakinek nincsen szakmája és építkezésen dolgozik segédmunkásként,nem jelenti azt,hogy tudatlan tirpák is.

Számtalan oka lehet,hogy nem tanult szakmát.

Lehet,hogy családi okai vannak.Korán elhunyt az apa és a fiúnak el kellett menni dolgozni,hogy el tudja tartani a beteg édesanyját és a testvéreit.

Lehet egy hosszú betegség miatt nem tudott iskolába járni és később nem engedhette meg magának a tanulást,magára maradt és dolgoznia kellett.

Ez csak két példa volt.Egyébként jelenleg 2011-ben,Magyarországon nagyon sok diplomás ember áll be talicskafékezőnek,mert egyszerűen örül ha el tud helyezkedni.Amelyik közgazdásznak szerencséje van,az a mekiben fogja osztogatni a menüt egy széles vigyorral az arcán .

Soha nem szabad elítélni valakit csak a munkája miatt.Aki meg akar élni,annak sajnos a sz@r munkát is el kell vállalnia.

2011. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

"Ha valakinek nincsen szakmája és építkezésen dolgozik segédmunkásként,nem jelenti azt,hogy tudatlan tirpák is. "


Ezzel tisztában vagyok. De nem tudom, elbizonytalanodtam. Ő nem tűnik ilyennek, bár ki tudja. Csalódni meg nem akarok.

2011. jan. 30. 19:45
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Van ahol a gyerekeket, családnak hívják.A három család, három gyereket jelent.

Tudom furcsa, de ez van :)

2011. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!