Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám elérni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Varga Peti kérdése:

Hogyan tudnám elérni hogy belém szeressen a barátom?

Figyelt kérdés

Én egy 16 éves fiú vagyok és kiskorom óta tetszik egy lány aki jó barátom de pár éve rádöbbentem hogy nagyon szeretem.

Csak sajna nála fontosak a külső tulajdonságok. Hogyan vegyem rá hogy ne a külső tulajdonságaim helyezze előtérbe?


2011. jan. 30. 23:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
egy barátságot nem rontanék el egy kapcsolattal..
2011. jan. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ha holnap suli után hazafelé erről beszélnék vele akkor mire és mennyi esélyem lenne? xD
2011. jan. 31. 00:08
 13/27 anonim ***** válasza:

Akkor van esélyed ,mennyi is vagy ?

Ja igen 16 ,gondolom zsebpénzed futja egy csajra

Viddel valahova ,pl üdítőzni ,1 vacsorára ,vagy amire futja

De semmikép ne légy rámenős

Ne nyujtsd az időt ,elhappolják előled

Flörtölj vele ,ha nem kívánatosnak tart ,elfordul ,mutrákat vág ,negativ értelemben

Iylenkor hagyd ,nincs esélyed

2011. jan. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hidd el én sem akarom elrontani ezért vagyok ilyen félénk hogy nehogy tönkre tegyem ami jelenleg kettőnk között van.
2011. jan. 31. 00:10
 15/27 A kérdező kommentje:
Egy próbát megér hiszen volt már olyan hogy komolyabban össze vesztünk de pár óra vagy nap alatt kibékültünk.
2011. jan. 31. 00:12
 16/27 A kérdező kommentje:
Amúgy az mit jelent ha amikor találkozunk pl: suli után buszmegállóba vagy épp akárhol meg mosolyog és csillog a szeme? xD Nagyon gyakran van ez :D
2011. jan. 31. 00:14
 17/27 anonim ***** válasza:

Akkor azt jelenti ,hogy van benne 1 kis bizsergés

Érdemes próbálkoznod ,mivel így viszonyul ,lehet hogy csak baráti alapú

De sokat veszthtetsz azzal ,ha nem kérded meg

Ha holnap kettesben lesztek ,ahol hangsúlyozom ,KETTESEBEN LESZTEK ,érdemes rátérni a dologra ,eleinte a szoksásos duma : micsi hogyvagy ,milyen volt a napod tudod te :D

Aztán ha olyan típus ,akkor érzékien térsz át a dologra ,és finoman foglóalmazod meg ,ha pedig más stílus ,akkor te is válts !

Ismétlem ,ne habozz

2011. jan. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Köszi szépen lelket öntöttél belém :D am szerinted 10.000-ből mire mire futja? xD
2011. jan. 31. 00:21
 19/27 anonim ***** válasza:
Hogy értve hogy mire futja ?
2011. jan. 31. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
xD hát úgy értem hogy annyiból már valami romantikus dolog is kijön nem ?:D
2011. jan. 31. 00:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!