Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira romantikus lenne csókkal indítani a napot rögtön ébredés után. Csak ugyebár a szájunk nem túl gusztusos többórás alvás után. Másokat ez nem zavar? Lehet ezzel kezdeni valamit?

Figyelt kérdés

Ha meg már kimegyek mosakodni a fürdőszobába, akkor odavész az ébredés hangulata.


Kíváncsi volnék, ki hogy áll hozzá ehhez.


2008. aug. 2. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tartsál az ágyad mellett tic-tac-ot,vagy valami hasonlót.Ébredés után kapj be egyet.
2008. aug. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Minket a párommal ez nem zavar, minden reggel csókkal kezdjük a napot, aztán irány mosakodni. Nem kell, hogy a reggeli csók ilyen 10 perces nyelves csók legyen csak egy finom reggeli csók, ami annyit jelez, hogy örültök mikor meglátjátok reggel a másikat.
2008. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ha nagy a szerelem akkor a romantika érdekében elhanyagolható a szájszag. Különben is. Nem várhatod el senkitől, hogy a reggeli szájszaga tökéletes legyen....Nem az a lényeg a szerlemben, hanem az összetartozás és a vágy. .....
2008. aug. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Kit érdekel a szájszag egy harmónikus párkapcsolatban? :) Egyébként egyszer reggel csókold meg és ha nem jön be neki, azt úgyis látod. :)
2008. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Egyet értek az elöttem szolokkal!Ha szerelmesek vagytok egymásba kit érdekel a szájszag!Az a lényeg,hogy együtt ébredhettek!
2008. aug. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja egyébként is megoldható hogy ne zavarja a szájszag reggel pl én a nyakát puszilom meg és néha a popsiját!
2008. aug. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A csók, az csók!

A szájra adjuk illetve kapjuk!

Szerintem!:)

Egyébként én mindig imádom a párom szájának az illatát, még reggel, ébredés után is!

Olyankor meg az enyém is ébredés utáni... Tehát 1-1!:D

2009. okt. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!