Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba, hogy nem találok egy normális srácot?

Figyelt kérdés

18 éves életvidám lány vagyok, aki mindenkivel jól kijön, és imádnak velem beszélgetni az emberek. A külsőmmel sincs probléma, mindenki szerint szép és csinos vagyok, értelmes vagyok, jól tanulok, tudok főzni, mosni, takarítani, nem vagyok beképzelt, és általában van mindenkihez pár kedves szavam, én is ugyanúgy eljárok bulizni, és kikapcsolódni, mint bárki más, de nem élek a mai partydrogokkal. Nekem is ugyanúgy vannak hibáim mint másoknak, de alapjába véve tényleg bárkivel jól kijövök, segítek ahol tudok, nem ment rajtam végig a fél város, vagyis inkább senki sem. A barátaim szerint, én pont az a szerethető lány vagyok, akivel jól járnának az emberek.

Ha elmegyek valamerre, akkor utána kapom az infókat hogy ez meg az érdeklődött utánam, de akkor amikor jelen vagyok miért nem képes senki sem oda jönni hozzám? Csak néznek mint borjú az új kapura, de a cselekvés elmarad. Én pedig úgy gondolom, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert én vagyok a lány, akit meg kell hódítani. Nem ribancoskodom, nem teszem magam.. de akkor mégis ez kellene nektek fiúk? Mert ahogy megfigyelem azoknak van barátjuk, akik teszik-veszik magukat, fél foci csapat megdugta őket 17 évesen, 14 évesen meg a szórakozó hely mosdójában szopnak, és erre büszkék. Szóval unalmas lennék vagy mi? Vagy inkább csak szerencsétlen?:)


2011. jan. 31. 14:42
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a fajta, aki lenézne bárkit is, vagy megsemmisítő pillantásokat vetnék, mert én a két lábamban hasra tudok esni bárki előtt. :D Én sem vagyok tökéletes, nekem is vannak olyan dolgaim, ami valakinek nem tetszhet, mint bárki másnak.

Szórakozóhelyre szórakozni megyek elsősorban, de azért nyitva a szemem, hátha..

Persze, könnyen barátkozok, tényleg, nagyon gyorsan meg lehet velem találni a közös hangot. Magas vagyok, szőke, és vékony, szeretem a nőies de kényelmes ruhákat.

2011. jan. 31. 15:42
 22/32 anonim ***** válasza:
én is hasonló helyzetben vagyok, csak fiú vagyok :). Annyi különbséggel,hogy az én környezetemben nincsenek normális,értelmes lányok, és ezért is nehéz az ismerkedés számomra.. 19/f
2011. jan. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Na küldj privátban képet, és elmondom, h van-e veled vmi gáz :)
2011. jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem fogok privátban semmilyen képet sem küldeni.(:
2011. jan. 31. 16:07
 25/32 A kérdező kommentje:
Viszont így, hogy többen is írtátok, hogy ugyanez a helyzet, és a környezetemben is vannak olyan fiúk lányok, akikkel nincs semmi probléma, arra kell hogy gondoljak, vagy kevés már a normális ember, aki egy másik normális emberre vágyik, vagy túl félénkek vagyunk, és nem merünk kezdeményezni.
2011. jan. 31. 16:11
 26/32 anonim ***** válasza:
A normális emberek nincsenek kevesen. A normálisak és jól kinézők már igen. A normális, jól kinéző és nem foglalt emberek pedig egyenesen ritkák.
2011. jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem a legtöbb fiú tart tőled. Sőt, szinte biztos. Tudod, a legtöbb olyan srác, akiket te szeretnél, borzasztóan félénk és gátlásos tud lenni, érthető okokból.

Megpróbálom neked megmutatni, hogy mit érez egy srác, amikor olyan lányt lát, mint te.


"Ez a lány nagyon szép! És milyen magabiztos! Igen az ám! ÁÁ, hagyjuk a fenébe! Az ilyenek téged semmi másra nem akarnának, csak barátnak. Most komolyan, menjek oda? Minek, úgyis elhajtana a búsba. Ennek én kevés vagyok, nem kell mondania, anélkül is tudom. Inkább keresek egy egyszerűbb csajt, annál talán van esélyem."


Na szóval a lényeg az, hogy manapság a legtöbb lánynak valami döbbenetesen nagy az egója. A normális srácok emiatt nem emrnek próbálkozni, mert esélytelennek érzik magukat.Gondolj bele, milyen az, amikor már a kb. 200-ik(!!!) kiszemelted mondja azt, hogy "legyünk inkább barátok!" vagy "ne haragudj, de én valami másra vágyom!"

és hasonlókat.

Szóval, ha nem akarsz még nagyon sokáig egyedül amradni, lépned kell! Nem kell odamenned a fiúhoz, de igenis, egyértelműen add tudtára, hogy van esélye és van értelme próbálkoznia! A kivitelezés módját már rád bízom, ti nők úgyis mesterek vagytok ebben! :))

2011. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem ribancoskodom, nem teszem magam.. de akkor mégis ez kellene nektek fiúk?

A válasz: sajnos igen. A saját korosztályodtól ne is várd, hogy ennél tovább terjedne az értelme, egy 18-20 éves kamasznak az számít, hogy lehessen mutogatni a kis lotyót, az hogy buta meg közönséges, mindegy. Nézz szét inkább a felső huszonéves korosztályban, ott már többé-kevésbé benőtt az ifjak feje lágya.

2011. jan. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

17:04

Azért ezt ne kössük korhoz. Akinek az a lényeg, hogy a haverjai előtt villoghasson a "lotyójával", az valószínűleg 20 felett is olyan marad. Én 19 vagyok, de már pár éve pontosan ilyen lányt keresek mint a kérdező. Magányos típus vagyok, így nincsen haveri köröm, de ha lenne akkor is sz*rnék rá, hogy szépnek vagy rondának látják-e a barátnőmet. Az is igaz rám, amit 16:53 ír példaként, és nem azért mert ronda vagy nagyon gátlásos lennék, hanem egyszerűen azt látom, hogy a mai lányoknak az ilyen magukat túlmisztifikáló beképzelt alfahímek kellenek, aztán meg a "rendes" srácok vállán sírják ki magukat, hogy jajjdebunkószemét a pasim...

Folytatnám, de nem akarok elkanyarodni a témától, csak azt kérem ne általánosítsunk kor alapján. :)

19/F

2011. jan. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Sok lánynak tényleg döbbenetes egoja van, de nekem nincs, mert nem olyan környezetből jövök,és aj, de nehéz is ez.

Akkor tényleg megfogadom a tanácsaitokat, és jobban küldöm a jeleket, és 20 fölött nézelődök:)

2011. jan. 31. 17:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!