Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Velem van a hiba, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a hiba, hogy nem találok egy normális srácot?

Figyelt kérdés

18 éves életvidám lány vagyok, aki mindenkivel jól kijön, és imádnak velem beszélgetni az emberek. A külsőmmel sincs probléma, mindenki szerint szép és csinos vagyok, értelmes vagyok, jól tanulok, tudok főzni, mosni, takarítani, nem vagyok beképzelt, és általában van mindenkihez pár kedves szavam, én is ugyanúgy eljárok bulizni, és kikapcsolódni, mint bárki más, de nem élek a mai partydrogokkal. Nekem is ugyanúgy vannak hibáim mint másoknak, de alapjába véve tényleg bárkivel jól kijövök, segítek ahol tudok, nem ment rajtam végig a fél város, vagyis inkább senki sem. A barátaim szerint, én pont az a szerethető lány vagyok, akivel jól járnának az emberek.

Ha elmegyek valamerre, akkor utána kapom az infókat hogy ez meg az érdeklődött utánam, de akkor amikor jelen vagyok miért nem képes senki sem oda jönni hozzám? Csak néznek mint borjú az új kapura, de a cselekvés elmarad. Én pedig úgy gondolom, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert én vagyok a lány, akit meg kell hódítani. Nem ribancoskodom, nem teszem magam.. de akkor mégis ez kellene nektek fiúk? Mert ahogy megfigyelem azoknak van barátjuk, akik teszik-veszik magukat, fél foci csapat megdugta őket 17 évesen, 14 évesen meg a szórakozó hely mosdójában szopnak, és erre büszkék. Szóval unalmas lennék vagy mi? Vagy inkább csak szerencsétlen?:)


2011. jan. 31. 14:42
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem késtem le semmiről, csak egy költői kérdés volt. :D

Illetve én is olyan sok lányt ismerek, akik annyira a földön járnak, és minden rendben van velük, de egyedül állóak.. kérdem én, hogy miért azok? A mostani kis party p.csák,akik 16 évesen sz.pnak d.gnak, bármire készek, többet érnek, mint a normális lányok?

2011. jan. 31. 14:58
 12/32 anonim ***** válasza:
Én örülnék, ha ismernék egy ilyen lányt.
2011. jan. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 Fülünyúl ***** válasza:

"Én pedig úgy gondolom, hogy a fiú jöjjön oda hozzám, mert én vagyok a lány, akit meg kell hódítani."



Azaz várod a sült galambot. De ez így nem működik. Egy dolog, hogy a férfi kezdeményez meg minden, de ehhez neked is hozzá kell járulnod egyértelmű jelekkel. Hosszú szemezések, rámosolygás, hogy egyértelműen sugalld neki hogy "gyere ide, mert vevő lennék a közeledésedre".

Ha ilyeneket nem teszel meg, akármilyen jó meg aranyos meg normális lány lehetsz, senki nem fog odamenni. Főleg ha még közben közönyös pofát vágsz, meg másfelé nézelődsz. Neked is tenned kell azért, hogy megtegyék az első lépéseket feléd.

2011. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Azért én sem szoktam fapofával lemenni valamilyen szórakozóhelyre. Adom én a jeleket, de többnyire a s.ggfejek veszik az adást.
2011. jan. 31. 15:12
 15/32 anonim ***** válasza:

Ijesztő tud lenni egy magával teljes mértékben tisztában lévő csaj, aki ennek ellenére is szép. Érezhetik a srácok, hogy kevesek lennének neked és az első bénázásnál, számukra megsemmisítő pillantásokat vetnél. Férfi kell neked az biztos, aki legyőzi a félelmeket és tudja, hogy nem a világ vége, ha nem tetszik neked állandóan amit csinál. Kevés az ilyen egyed.


23f

2011. jan. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
ugyan lány vagyok, de szerintem nincs veled semmi baj. lehet, hogy egyszerűen attól, hogy mindenkivel jól kijössz és kedves vagy, elbizonytalanodnak a fiúk, mert nem tudják eldönteni, lenne-e esélyük nálad, vagy csak azért vagy barátságos velük, mert mindenki mással is az vagy. szóval próbáld őket bíztatni! nem kell kezdeményezni, ha nem akarsz, de jelezni kell, h nyitott vagy rá, h ő lépjen!
2011. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

Szórakozóhelyeken szerintem nem fogsz "normális" srácot találni. Nem Veled van a hiba, de a mai világ a r*bancoké és menő bulis partiarc gyerekeké, akik persze, hogy egymásra találnak, mivel sok van belőlük. A rendes, nem elfajzott fiatalokból pedig sokkal kevesebb. Én is hasonló cipőben járok, csak én fiú vagyok (és én nem járok szórakozóhelyekre), úgyhogy nagyjából tudom milyen érzés.

Amit már előttem is tanácsoltak: ne várd a sült galambot. Egyenrangúak a felek, Te is nyugodtan megszólíthatsz valakit, attól még nem lesz oda a tekintélyed vagy ilyesmi... lehet kötetlenül is beszélgetni valakivel, ki tudja mi alakul ki belőle.

19/F

2011. jan. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Röviden: Nem benned van a hiba. A pasik szemében valszeg túl jó csaj vagy, így nem mernek kezdeményezni.A bunkók meg lesz*rják a csajok gondolatait/érzéseit, és ezért vonzod őket. Mert őket nem érdeklik, hogy mit gondolsz róluk.

Am. hogy nézel ki?Hogyan öltözködsz?? Könnyen barátkozol?


18/F

2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Mostanában szórakozóhelyen nem találsz hosszú távú kapcsolatra vágyó fiúkat...
2011. jan. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jól nézel ki, akkor nem tudom... Lehet csúnya vagy...
2011. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!