Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom h szeret a bnőm csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom h szeret a bnőm csak félek h nem eléggé. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hogyan bolonditsam magamba jobban szval hogyan erjem el azt h jobban meg szeressen, mert nekem ugy érzem h ő az igazi és nelkule én nem tudnék tovább élni segitsetek csajok vagy fiuk is akik profik ilyen téren mit csináljak??? mert a bnőm barátnői is mondják h szeret éngem de bolonditsam jobban magamba..... irjatok sokan. pls
2011. jan. 31. 21:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát, találkozásokkor néha egy szál rózsa, ha beteg lesz, a parfümöddel befújt plüssmacit viszel neki hogy az majd vigyáz rá, hogy jobban legyen, mindig legyél vele figyelmes, és megértő. Legyél határozott és céltudatos. Kedves dolgokat mondj neki, hogy ma milyen csinos vagy, milyen jól áll ez a felsőd meg ilyenek:)
2011. jan. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Norb66 ***** válasza:
Légy vele nagyon kedves és figyelmes, bókolj neki sokat, de légy eredeti, ne a szokásos közhelyekkel és az ezerszer begyakorolt mondatokkal és szavakkal gyere neki! Járj mindig a kedvében. :)
2011. jan. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!