Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesztek ilyenkor, normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek ilyenkor, normális?

Figyelt kérdés

van párom, és elkezdtem dolgozni. van a melóhelyemen egy kollega, aki egyáltalán nem az esetem de olyanokat mesél magáról amire nem lennék kíváncsi, és már kellemetlenül érzem magam néha.


ha látok jó pasikat, vagy össze vagyok zárva velük, kicsit "hülye"vagyok, mármint gondolkodom más pasikon a párom mellett.

de szeretem és nem akarok mást.


De normális ez, hogy mi nők ilyenkor agyalósak vagyunk ha ilyenek vannak?


remélem érthető voltam


2011. febr. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát én túl vagyok egy 6 egy 3 és most van egy 1 éves kapcsolatom, de soha nem jutott eszembe más férfi, akármilyen volt a kapcsolat. Számomra ez nem normális dolog, ha szeretsz vkit, nem létezik más, ez férfiaknál is így van, hiába nem vallják be.
2011. febr. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindent megkapsz a párodtól? Szereted? Mert, ha igen a válsz, hát őszintén, akkor sem tudom, hogy ez normális-e..nálam nem.

Nekem van most egy komoly kapcsolatom, de nem olyan jó már, mint szeretném. Pont most jöttem a patikából..kicsit felpezsdítette a vérem a gyógyszerész pasi, és most kerestem a neten, hogy ki ő..megtaláltam, és most nézegetem. tiszta hülye vagyok:(

2011. febr. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem is úgy értem, hogy más kellene.

hanem ha látsz pl egy helyes férfit és megnézed..és hogy te gondolsz vagy nézel mást, ezek normálisak, de mindent túlreagálok és agyalok amíg már engem is idegela dolog.

2011. febr. 2. 18:47
 4/5 A kérdező kommentje:

jaaj neeem...nem kell más nem is ez van.

megkapok mindent, csak most ritkábban látom hogy 10órákat dolgozom, és hiányzik:(

és ilyenkor zizi vagyok:(

2011. febr. 2. 18:48
 5/5 A kérdező kommentje:

ez a kérdés is az enyém volt anno:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


az a bajom hogy senki nem vak, engem pedig zavar ha én nem vagyok az!

remélem így már értitek mit akarok kérdezni.

2011. febr. 2. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!