Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy párkapcsolatban milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy párkapcsolatban milyen gyakran "kell" találkozni és szeretkezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy furcsa kérdés, de tényleg érdekel, mert most kezd kialakulni egy normális párkapcsolatom, és el sem tudom azt képzelni, hogy megoldjuk a barátommal, hogy mindennap találkozzunk, és minden nap szeretkezzünk. Viszont osztálytársaim, ismerőseim, meg itt olvasott hozzászólásokból is számomra az derül ki, hogy ez így van. Vagy ez a két félen és a körülményeken múlik?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2009. febr. 8. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap?? Dehogyis. Mi barátnőmmel van, hogy egy héten pl 5x lefekszünk, de általában heti 2-3 alkalom ami biztosan összejön, több nem. De olyan hogy "kötelező" egyáltalán nincs, annyiszor csináljátok ahányszor nektek jól esik :)
2009. febr. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ahányszor jól esik mindkét félnek!
2009. febr. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én még csak középsuliba járok, de mikor tavaly volt egy barátom az évfolyamról, mi azért min. egyszer megoldottuk, hogy egymásnál aludjunk a héten, de hét közben legalább pár órát egymásnál azért mindig (mondjuk kétszer egy héten) próbáltunk kicsikarni a dologból.

Azt gondolom, hogy elég nagy mértékben függ ez a körülményektől is, hisz nem mindenki lakik egy kerületben, egy városban, és főleg ritka mázli szerintem, hogy még egy suliba is járnak. Habár, erre utólag rájöttem, hogy egyáltalán nem annyira fantasztikus minden nap látni azt, akit szeretsz. Nálunk nagy mértékben ez is tönkretette a kapcsolatot. Teljesen megszoktuk, hogy mindig együtt vagyunk.. nem volt egy 'perc' magányunk sem szinte... Mindig jól kellett kinéznem, hogy mindig ott volt valahol a környezetemben.. fárasztó!

A szeretkezésről pedig annyit, hogy amennyit csak kívántok.. ! :) Rosszat nem tesz, azt biztosan állíthatom.

De mellesleg, az sem baj szerintem egyáltalán, ha nincs minden éjjel szex. :) Egyáltalán nem baj. Viszont, ha egyáltalán nincs egy idő után.. az gond!

Sok sikert nektek. :) L.

2009. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!