Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dacos női büszkeség!? És...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dacos női büszkeség!? És pénzéhes. Már megőrülök tőle, imádom, a rögeszmém. Mit tehetek? 20/F

Figyelt kérdés

A neten ismerkedtem meg egy lánnyal. A gond csak annyi, hogy több100 km-re lakunk egymástól. Néha hosszú órákat beszélgettünk, volt,h este elkezdtük és annyira megfeledkeztünk az időről,h egész éjjel beszélgettünk. Ha hazaértem azonnal a tőle kapott üzenetet és az üzenőfalát bújtam.... Rengeteget chateltünk, msn, skype, sms, telefonon beszélgettünk. Gyönyörű,álomszép,egy igazi kis zseni, kedves, aranyos, édes, sok mindenben 1etértünk meg minden, imáááádom.....!!!!! Flörtölgettünk és szinte mindent elmesélt nekem... Kicsit néha azt vettem ki a szavaiból, h még szereti a volt pasiját. Szó szerint egymás lelkitársaivá váltunk. Én meg totál belezúgtam.... Folyton közeledtünk egymás felé, kétértelműen, sőt néha egyenesen kifejeztük, h szeressük 1mást. Rengeteget bókoltam és kicsit ritkábban, de ő is. Sokszor elképzeltük a közös jövőt, meg minden. Ő meg közben koptatta le a pasikat magáról, mert imádják.... Volt közben 1-2 futó kapcsolata, de nekem azt mondta, h ezek rövid kapcsolatok lesznek, és tényleg dobta is őket. Aztán egyre inkább egymásba bonyolodtunk. Néha szerelmemnek neveztük egymást. Mígnem bevallotta,h szerelmes belém. De én hülye meg nem akartam vele a kapcsolatot, annak ellenére,h szeretem. Mert 1. Néha kicsit azt hittem, h biztos velem akarja feledtetni a volt barátját ( aki a naaagy szerelme volt), 2. Meg ha én szeretek valakit, akkor éjjel nappal vele lennék. Megértett, sírdogált pár napig, meg szomorkodott, aztán meg egyik napról a másikra jó kedve lett, hétvégente bulizott, és belevetett magát a tanulásba, h elfelejtsen engem. De aztán azt mondta, nyugodtan legyünk barátok továbbra is. Ő már túllépet rajtam. A mai napig sokat beszélgetünk,meg minden és ha olyan szerelmesen szólok hozzá, azt mondja,h ez fáj neki, és ne mondjak ilyeneket, ha nem szeretem, mert ő szeret. Közben kiderült,h a közelben élnek a rokonai és itt is töltötte a nyarat. Rengeteget lógtunk együtt. Én meg halálosan beleestem. Már a falat kaparom..... hogy nem lehet az ,,enyém''. Már nem akar tőlem semmit, de azt mondja szeret. És tudom is. Csókolóztunk is már és egyszer ,,úgy'' is együttvoltunk. MEGŐRJÍT..... azt mondja szeret és folyton elcsábít... én meg nem tudok ellenállni..... De nem akar kapcsolatot, mert egyszer elutasítottam. Azt mondta azért,mert is van büszkesége és nem fog senkinek könyörögni,és mert szegény vagyok. Ő is az (volt),de iszonyatosan pénzéhes és van is egy gazdag pasija. De akkor mért kavar velem?

20/F

(Ő is 20 éves).


2011. febr. 4. 19:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
azért kavar veled mert akkor épp nincs aki lekösse a becses kis figyelmét. azt ajánlom gyorsan ejtsd az ügyet mert csak te koppansz nagyot
2011. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Mindig távol tartom magam az ilyen nőktől.Úgy nézek rájuk mint egy darab sz*arra.

Ezt tanácsolom neked is.:)

2011. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

"Azt mondta azért,mert is van büszkesége és nem fog senkinek könyörögni,és mert szegény vagyok."


Már megint a pénz...hát én ennél a pontnál küldtem volna el melegebb éghajlatra...

2011. febr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te hiú ábrándokat kergetsz, és ez egy csúnya csalódás lehet....


Elárulom a csúf igazságot, de csak hogy fájdítsam a szíved!:

- ez a lány sosem szeretett, amikor nem volt pasija jó voltál neki, a lelki szemetesládája voltál, kihasznált, amikor kellett volt egy pasi akivel mindig mindent meg tudott beszélni, amikor éppen nem dugott akkor meg veled beszélgetett,

- egyrészt volt aki dugta őt és volt aki tiszta szívből szerette őt, az utóbbi te voltál.


Tőled az érzést kapta meg! És ezt nem akarta eldobni.

2011. febr. 4. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Azt a szemedbe mondta legalább hogy azért nem akar kapcsolatot mert szegény vagy???....ejha
2011. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem volt még ilyen..... miután szeretkeztünk és, akkor asszem jártunk is 2 napig, míg el nem vezettem, hogy megmutassam neki, h hol élek. Ekkor megbotránkozva ezeket mondta: Te itt élsz, itt? (ekkor pofonvágott)Te nyomorult!!!! Te szegény vagy???? /Ezután egy másik alkalommal a szemembe mondta (mikor megkérdeztem, h ha szeret, akk mért nem akar velem lenni), hogy azért mert szegény vagyok és nem tudnám megadni neki azt az életet, amit szeretne.... és miattam nem adja föl az álmait... Hogy tegyem magam túl rajta, ha folyton feljön hozzám és elcsábít én meg nem tudok ellenálni (de van pasija, aki elkényezteti és a talpát nyalja, gazdag is ).....
2011. febr. 4. 20:14
 7/15 anonim ***** válasza:
Na hallod, azt a pofont postafordultával kapta volna tőlem vissza, az biztos!!!
2011. febr. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! most őszintén kérlek legyél már férfi én nő vagyok de szégyelem hogy, vannak ilyen nő társaim ennek a lánynak te csak arra voltál jó lelki szenyesláda voltál aki képes azért hisztizni meg pofon ütni vkit csak mert nem a neki megfelelő kényelembe, luxus körülmények közé viszik az senkit nem szeret magán kivül ! Vagyis elnézést, de egy dolgot a pénzt csak sajnos majd előbb utobb rá fog döbbeni mert a szépség csak egy muló állapot .
2011. febr. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem vághatom pofon..... bármire képes. Egy fiú átverte, ő lefeküdt vele..... aztán a fiú dobta..... ő meg feljelentette a srácot, h megerőszakolta.... ezt nemrég tudtam meg ( dicsekedett vele, h bosszút áll mindenkin, úgy vigyázzak)....... már megőrülök.... hogyan iktassam ki az életemből?????? Nem hagy békén, én meg szeretem (még mindig, de nem tudom miért).....
2011. febr. 4. 20:24
 10/15 anonim ***** válasza:

Úristen, háát úgy seggberugtam volna h hazáig repült volna...te jó isten, ez nem csak hazug kis rib@nc, de egy mocskos kis g*ci!

Megszégyenít megaláz, ezt tutira nem tűrtem volna el!

2011. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!