Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül belemennétek kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok szerelmesek valakibe, de úgy tűnik, hogy hosszú távon jól meglennétek (hűséges típusnak tűnik, közös érdeklődés, közös világlátás, kölcsönös megértés, még tetszik is), akkor belemennétek vele párkapcsolatba? Kezdeményezőként is vagy csak ha a másik kezdeményez. Kort és nemet írjatok! Az én válaszom "nem", 24 f.
2011. febr. 5. 19:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Én például 4 hónap után lettem szerelmes a páromba!

Először csak szerettem vonzódtam hozzá majd jött a szerelem...

Változó kinek mikor jön van akinek első látásra van akinek 100. látásra :)

26/f

2011. febr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én nem.
2011. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
belemennék.nem muszály szerelmesnek lenni már a kapcsolat előtt.az kialakulhat akár első látásra de akár akkor is amikor már együtt vagytok x ideje.
2011. febr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kort és nemet írjatok légyszi!
2011. febr. 5. 19:41
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem, semmiképp.

Csúnyán hangzik, de az első perctől kezdve untatna egy ilyen kapcsolat. Nem lenne az, ami mellette tartana. A hűség stb. másodlagos, ennek a hiánya el tudja rontani a kapcsolatot, de önmagában megtartani nem tudja. Kell az az őrület, ami magával ragad az első perctől kezdve, szóval én soha nem mennék ilyenbe bele, akit nem szeretek azt soha nem is fogom. 22/L

2011. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ez egy tökéletes BARÁTSÁGnak hangzik.
2011. febr. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam szerelmes, mikor összejöttem egy sráccal. Hagyom, hogy utána bontakozzanak ki az igazi érzések, ehhez kell 2-3 hónap minimum, először elég, ha csak tetszik és nagyon jól kijövünk, akkor már megérdemel egy esélyt. :) Viszont ha mégsem lesz nagy szerelem, nem húzom sokáig.

19/L

2011. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

De, Utolsó, ha több ilyen is volt, akkor nem nagyon jött be a stratégiád, nem igaz? :)

2011. febr. 6. 23:33
 9/17 anonim ***** válasza:
nem, mert ezek a kritériumok nem egy kapcsolatot, inkább egy barátságot írnak le tökéletesen. 19l
2011. febr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Eleve csak ez érdekel, a dugás!
2011. febr. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!