Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem nélkül belemennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem nélkül belemennétek kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Ha nem vagytok szerelmesek valakibe, de úgy tűnik, hogy hosszú távon jól meglennétek (hűséges típusnak tűnik, közös érdeklődés, közös világlátás, kölcsönös megértés, még tetszik is), akkor belemennétek vele párkapcsolatba? Kezdeményezőként is vagy csak ha a másik kezdeményez. Kort és nemet írjatok! Az én válaszom "nem", 24 f.
2011. febr. 5. 19:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Én összejöttem egyszer egy ilyen fiúval, ő nagyon szerelmes volt, és hónapokig ostromolt, nagyon kedves volt és jól is nézett ki, szóval végül úgy gondoltam miért ne, aztán majdnem egy évig együtt voltunk, bele is szerettem, de szétmentünk, mert alapvetően különböző személyiségek voltunk...ja, és 21L voltam akkor
2011. febr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nem voltam szerelmes az elején. Meg nem is tetszett igazán. És egyáltalán nem vettem komolyan. Kellemes flörtnek indult az egész. Aztán másnap felhívott, majd harmadnap is, aztán jött a randi, majd még egy randi. Sokat beszélgettünk, kiderült, és közben kiderült, hogy szó szerint a másik felem talált rám. Nézegettem, egyre alaposabban, és szépen lassan feltűnt, hogy mennyire jó pasi...Jól éreztem magam Vele. A harmadik hétre visszavonhatatlanul és halálosan szerelmes lettem. Ennek már 5 éve. Nem tudatos volt ez az egész. Egyszerűen nem utasítottam el azt, aki szeretettel és őszintén közeledett hozzám. És meg is lett a jutalmam. Egy megértő, kedves, figyelmes társ, szenvedélyes szerető, egy szeretgetnivaló kisfiú, egy határozott alfahím, egy simogatásra éhes, doromboló kölyökkandúr, és egy vad oroszlán. Mindez egy személyben Ő.
2011. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bocs, lemaradt, hogy 22/N
2011. febr. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Aki elso pillanatban azt mondja h szerelmes az nem igaz.Szerintem! Ha ugy erzed h nem is leszel az, és o pedig igen, akkor mar most hagyd abba a kapcsolatot.Ne "szorakozz" vele. ha korrekt ember akarsz lenni.

23F

2011. febr. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
PF nem csinál ilyen butaságot nem és kész.
2011. febr. 21. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én egy komoly csalódás után ismertem meg a barátomat, először nem is vettem komolyan, csak kimondtuk, hogy járjunk, de úgy gondoltam ő is csak átver, és elég hacsak szórakozunk.

Aztán meglepődtem rajta, hogy mennyire komolyra fordult a dolog, és egy csapásra beleszerettem. :)

19L

2011. febr. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs szerelem első látásra. Aki ezt mondja, hazudik. Mert az a "szerelem", amilyen gyorsan jött, olyan gyorsan el is múlik.


Nekem 4 hónap kellett arra, hogy beleszeressek a barátomba, és azóta is együtt vagyunk. Holnap után leszünk 4 évesek.:) Szóval szerintem ebből még lehet mindent elsöprő szerelem. Egy próbát megér, főleg akkor, ha jól érzitek magatokat együtt.:)

2011. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!