Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért nem tudnak olyanok lenni mint régen? Miért nem mernek nagyon sokan közülük ma kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Sokan, akiket kérdeztem azt mesélték hogy régen a többsége a férfiaknak teljesen más volt, például mertek kezdeményezni. Az pedig nem érdekelte hogyha nemet mondtak neki mert akkor másnál próbálkozott és kész. Nem volt semmi "ciki" meg "égő", meg ha egyszer nemet mondtak neki akkor az nem vette el a kedvét egy évre a próbálkozástól. Most miért nem tudnak ilyenek lenni? 16 éves vagyok, állítólag jól nézek ki és ha lenne olyan fiú aki oda merne jönni hozzám és viszont tetszene akkor nagyon szívesen megismerném.


16/L


2011. febr. 5. 20:09
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát majd lesz. Mivel még mindig bőven vannak olyan férfiak, akik mernek kezdeményezni, ezért ők vannak ringben, sokkal nagyobb előnyük van, ezért a félénkeknek is muszáj ezt csinálniuk.
2011. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

na igen :D nem árt próbálkozni bár azért amit a kérdező ír hogy na akk csá és a legközelebbi jó csajnál kezdi előröl kicsit gáz mert akk nyilván való hogy mire megy ki a játék :D és gondolom [én kis naiv :D (na persze :D) ] hogy a kérdező nem csak 1 menetet akar :D


19F

2011. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

amúgy lehet régen azért nem volt cink mert ha oda mentél be buktad akkor másnap nem találkoztál magaddal a youtubeon :D


19F

2011. febr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Azért erősen kétlem, hogy egy lány mindig egy videokamerát tart a zsebében vagy egy diktafont, amire az elutasításait felveszi.
2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

Valószínőleg azért lett több félős pasi, mert a lányok is elkezdtek nyomulni, is tudat alatt is zavarba jöttek, hogy most mi van, ki mászik rá kire stb.

+ A Sok koppanás egy idő után már kellemetlen tud lenni...

2011. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

Lelki problémákra hivatkozom.

18/F

2011. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Mert facebook meg MSN, 23 vagyok de én is sporteseményen, koncerten, táborban stb. feszítettem a csajoknak és ismerkedtem koripályán stb. De mit vársz ilyen bíber meg sp meg emo meg stb. majmoló nímandoktól? Torzul az egész nemi identitás, a nőknél a SEX és NY sorozattól kezdve a többiig vágja haza a nők női mivoltát és gyártja a "karrierista önálló nőket" akik aztán felvonultatják (eljátszák többségben) a férfi erényeket, a palik meg lesnek, hogy mi is van? De a legnagyobb seb az tényleg az internettel együtt érkezett, mert régen még a legnyomibb is rá volt kényszerítve hogy face 2 face, ha akart valamit. Ma meg randiznak a neten.....................
2011. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

jaj de sokszor gondoltam már hogy oda megyek a csajhoz de azt gondoltam hogy egy ilyen jó csajnak biztos van pasija

és nem mentem mégse.


másik az hogy ha meg nem bírom az elutasítást peszimista vagyok és mindig azt gonsdolm hogy egy jó csaj elküldene a fenébe engem mert nem vagyok vámpír se vérfarkas :)

2011. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Talán akkoriban nem voltak tele szétnyitós lábbak. Meg szerintem azért akkor se volt másabb 16 évesen.
2011. febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Második-harmadiknak mondom hogy én sem úgy gondoltam hogy lepattintják az egyik asztalnál és átmegy a másik asztalhoz, hanem mondjuk hogyha elküldik nem esik depresszióba és pár nap múlva vagy még hamarabb képes ugyanúgy próbálkozni ha megtetszik neki egy újabb lány.
2011. febr. 5. 20:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!