Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mi a tapasztalatotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a tapasztalatotok olyan lányokról, akik nagyon-nagyon erősen kötődnek a barátnőjükhöz? Lányok! Ti az ilyen barátságot hogyan élitek meg belülről?

Figyelt kérdés
Az olyan lányokra gondolok, akiknek van egy nagyon közeli barátnőjük, sülve-főve együtt vannak, néha összevesznek, aztán másnapra kibékülnek, hangról felismerik egymás lépteit, telefonon, msn-en, facebookon és gtalkon is egymással beszélgetnek, és óvodások módjára visonganak, ha kedves meglepetést okoznak egymásnak. Majdnem olyan, mintha szerelmesek lennének, de nem leszbik, akár még pasijuk is van, legalább az egyiknek. Én ismerek legalább 2 ilyen párost 20-22 év között.
2011. márc. 27. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én párom ilyen. Engem nem zavar.


19/F

2011. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
48%

30 perc könyörgés után összejött egy 3as party :) de aztán leb@sztak külön-külön,mert "manipulativ perverz vagyok".

De végülis megérte.

2011. márc. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

17:20

gratulálok:DDD XDDD

2011. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!