Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen tapasztalatotok van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

John John kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a következőben? Volt, hogy nem tudtatok dönteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves srác vagyok és van egy 2 éves kapcsolatom, egy nálam 6 évvel fiatalabb lánnyal. Úgy érzem választanom kell közte és a szabadság között, mert már nagyon sokszor vissza élt a bizalmammal és attól félek, hogy már nem úgy érzek iránta, ahogy kellene. Fogalmam sincs mit érzek, de azt tudom, h már én se vagyok hozzá hűséges. Mit tennétek a helyemben?


2011. júl. 8. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Janikám, dönts. Ha szereted, maradj vele. Ha nem szereted, ne maradj vele. Ezt nem mi fogjuk neked megmondani.
2011. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
sztem hagyd ott mert később bánni fogod h nem tetted
2011. júl. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bix ***** válasza:
100%
mindig választanod kell majd... te döntesz. ha nem akkor állj oda és legyél férfi, vállald fel, és viszlát. nincs mit szórakozni. ha meg akarod akkor ne nyüszíts.
2011. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
ha már te sem bízhatsz benne, és ő sem benned, akkor nem sok értelme van a dolognak. inkább válasszátok mindketten a szabadságot, hátha valami jobb partnert találtok mindketten.
2011. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Amit leírtál, azzal kb. meg is adtad a választ. De tény, neked kell döntened, számodra (és a lány számára) jó ebben a kapcsolatban lenni, teljesnek érzed magad? Vagy csak pusztán időhúzás már az egész...a bizalom, és hűség hiányáról ne is beszéljünk. Dönts: melyik lenne rosszabb: bennmaradni a kapcsolatban, vagy mindkettőtöknek új esélyt adni..mással.:)
2011. júl. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. júl. 8. 16:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Még csak egyūtt jártok, de már nem bíztok egymásban, sőt megcsalás is volt, akkor mi lesz később??? Szakíts, mert ez jobb már nem lesz!!
2011. júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!