Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet igazság ebben a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igazság ebben a dologban?

Figyelt kérdés
Hogyha teccik egy pasinak egy lány akkor ugye eléggé elkezd rá hajtani.. mindig keresi,ír neki stb stb.Lehet abban valami hogy úgy több esélye van ha kicsit olyan "nemérdekel milesz" módon kezeli a pasi a dolgot?Szóval hogy néha keresi aranyos meg minden,néha eltűnik kicsit,néha picit bunkóbb,aztán megint aranyos,megint kicsit hanyagolja stb....Mert hogy állítólag ettől a lánynak hiányérzete lesz a pasi iránt stb.....Lehet ebbe igazság vagy jobb inkább keresni a lányt normálisnaklenni ésatöbbi...
2011. febr. 6. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A lánytól függ , de legyélinkábbnormális....
2011. febr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én egy idő után nekem ez idegesítő lesz és ilyenkor nem tudnám , hogy mire gondol a pasi,h ogy most mit akar végülis..Úgyhogy biztos megunnám ezt.
2011. febr. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jobb inkább önmagadnak lenni és ismerkedni normálisan, nem kétségbe esetenn. Ha meg önbizalmad nincs, tedd rendbe előtte.
2011. febr. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny az ne legyél meg olyan, hogy levegőzni sem engeded, de az parasztság, ha napokig leszarod.
2011. febr. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak olvastam ezt valahol és kiváncsi vagyok :P Én általába magamat adom...önbizalom nincs épp sok de akad azért :D
2011. febr. 6. 22:31
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát annyi hogy írok neki azért,sms,telefon vagy valami,próbálok normálislenni vele stb....hát nemtudom soknak nemhiszem azért :)
2011. febr. 6. 22:33
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem valentin napon mondd neki hogy tetszik vagy vegyél vmi kis ajándékot. tökmindegy mit, csak vmi pici kis cuccot. de ezt ne csináld, mert így kétségek közt van a csaj
2011. febr. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányként, én már tapasztaltam ezt... -van egy srác akibe már több éve szerelmes vagyok, de mindig egy ilyen bizonytalan helyzet áll fent. Én ettől úgy érzem, hogy képtelen eldönteni mit akar valójában... szerintem soha ne csináld ezt! mert egy idő után, ha nagyon szeret is az a lány akkor is ott fog hagyni
2011. febr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
én nemcsinálom ezt,írtam csak kérdeztem :)hát lehet örülne valaminek csak nemtudom hogytudom megoldani hogy találkozzunk majd akkor...meg aztán nemrég vesztünk össze szóval mostmég a próbálomhelyrehozni a dolgokat idő van,de úgynézki sikerül,kérdés továbbra is úgytekint e rám mind eddig vagy változott :)
2011. febr. 6. 22:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
bizony, szóval jobb ha kicsit egyértelműbben adod a tudtára. a valentinnap kapóra jön most neked. én a helyedben kipróbálnám
2011. febr. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!