Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet igazság ebben a dologban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igazság ebben a dologban?

Figyelt kérdés
Hogyha teccik egy pasinak egy lány akkor ugye eléggé elkezd rá hajtani.. mindig keresi,ír neki stb stb.Lehet abban valami hogy úgy több esélye van ha kicsit olyan "nemérdekel milesz" módon kezeli a pasi a dolgot?Szóval hogy néha keresi aranyos meg minden,néha eltűnik kicsit,néha picit bunkóbb,aztán megint aranyos,megint kicsit hanyagolja stb....Mert hogy állítólag ettől a lánynak hiányérzete lesz a pasi iránt stb.....Lehet ebbe igazság vagy jobb inkább keresni a lányt normálisnaklenni ésatöbbi...
2011. febr. 6. 22:26
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
hát 14.e pont hétfő...hétvégére kéne valahogyan egy talit öszehozni :)
2011. febr. 6. 22:54
 12/14 Robi19xD ***** válasza:
100%
Hát figyelj a lányok zömében vannak annyira büszkék h ha te nem keresed akk ő se téged és végén csak elhidegül tőlled. Nem mindig lehet olyan mély benyomást tenni neki h azt mondja h ééé nem érdekell ez a pasi kell nekem főleg ha nincs önbizalmad sem. Meg amúgy is ilyen taktikázással csak bonyolítasz a dolgon.
2011. febr. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát ezisigaz....bár azért sikerült mély benyomást keltenem...legalábbis elmondása szerint lettem annyira fontos neki amit nemsokan tudtak eddig elérni nála....
2011. febr. 6. 23:09
 14/14 Moszuke ***** válasza:

ez szerintem akkora fasság... melyik szuper divatmagazinban olvastad ezt? nem kell ám mindent elhinni... de megnézném, hogy ezzel a szuper taktikával milyen lányt "hódítanál" meg..-.-'

ejejjj..

23/f

2011. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!