Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz a nőknek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz a nőknek az első komoly kapcsolat után szerelembe esni?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


26 vagyok és pár napja összejöttem egy 19 éves csajszival és megkérdeztem tőle, hogy " akkor innentől járunk, innentől számítjuk"? Mondta, hogy : "hááát igen". Látszódott rajta, hogy legszívesebben így mondta volna: " háát igen ... DE..."

Nagy nehezen kihúztam belőle, hogy fél éve szakított az első szerelmével aki iránt már nem érez semmit de ( és csak igazam lett a "de" szócskával kapcsolatban), azóta többször próbált, szerelembe esni de nem sikerült, 1 hét, egy másik pasit meg 1 hónap után dobott.


Amúgy nagyon jól megvagyunk, mind a ketten jól érezzük magunkat egymással, telik az idő nagyon gyorsan...

Meg tényleg úgy veszem észre rajta mintha érezne valamit irántam. Viszont azt is mondta, hogy nem érez semmit de nagyon akarja a kapcsolatot és nagyon nagyon jól érzi magát velem. Találkozni akar velem minden nap, ha nem vagyunk együtt, aranyos sms-kel bombáz.

Egyszerűen nem tudom mit tegyek?!

Sodródjak az árral és lesz ami lesz alapon? hátha megszívom hátha jó lesz?

vagy

Inkább lépjek ki mielőtt megkárosítana engem érzelmileg?


2011. febr. 9. 09:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ez attól függ milyen a kapcsolatotok, nekem egy nagy szerelem után 3 nap után összejöttem egy fiúval mert nagyon erősködött,gondoltam hátha bele szeretek,de csak undorodtam tőle és egyáltalán nem éreztem jól magam, 2 hétig voltam vele,utána kb 5 nap múlva megismertem a mostani páromat és imádom.Szóval ez szerintem függ attol is h. te jobb vagy e az elözőnél vagy az miért lett vége, stb.Még mindig eszembe jut az a szerelmem,de tudom h. a jelenlegi páromat szeretem és lehet nagy szerelem volt,akkor sem jönnék vele össze megint mert ami akkor nem működött az ezek után sem fog(pedig felajánlotta h. újrakezdjük)
2011. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Kedves 11:57!


Pedig nálunk pont ugyanez történt! A párom az első jöttmentbe beleszeretett miután rádöbbent hogy velem már nem jó engem már nem szerelemmel szeret. Ez eddig rendbe is van de hogy az a 3 év se jelentett neki semmit amit együtt töltöttünk az már elég nagy megaláztatás vagy nem tudom micsoda. Végig azzal etetett hohgy én vagyok élete nagy szerelme, örökké engem fog szeretni, velem képzeli el az életet blablabla. Ma már tudom hogy üres szavak voltak. Ütött volna le valaki amikor 3 éve szóbaálltam vele nem még ennyi éven át hinni neki, amikor a kisujját se mozditotta a kapcsolatért és csúnyán átvert, cserbenhagyott. Elárult.

Az első jöttment csajba meg 1 hét alatt "beleszeret". Már ott sántit a dolog hogy szerelem nincs egy 1 hét mulva. Ahhoz sokkal több idő kell. Szerintem azt sem tudja mi az hogy szerelem hajszolja az érzést és aki iránt érez egy kis vonzódást azt már kikiáltja szerelmének. Nem magát a nőt, az ember szereti hanem a saját érzéseit, azokba szerelmes és mindegy hogy az a nő kicsoda, milyen valójában. Undoritó, szánalmas ember! Beleuntam hogy csak egy tucat voltam mert soha nem engem szeretett nem azért amilyen vagyok hanem bárki mást tud szeretni aki kedves és mosolyog. Hogyan lehet hogy egy ember igy működjön?

Ettől én teljesen kiábrándultam belőle és már látni sem kívánom... pedig életem értelme volt és komolyan terveztem vele. De csak lábtörlőnek vagyok jó, mert kidobta a csaja aki miatt velem szakitott és jön sirni a vállamon.

2011. febr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"egy komoly kapcsolat után (esetleg egy berúgás után) másnap már az első nőbe beleszeretnek, mert ennyi idő alatt továbbléptek, mintha mi se történt volna."


Pedig ez sajnos akkor is igy működik legtöbbjüknél.

A szex is igy megy, berugnak és az első nővel képesek lefeküdni. Mégcsak szépnek se kell hogy legyen! (ha eleget ittak az alkohol ugyis megszépiti őket) ha meg nem az se baj lyuk lyuk. Akkor ott nekik megéri akár egy 10 éves házasság felrúgását is! És ez az ami miatt gyűlölőm a pasikat! A nagypapámon és apukámon kivül nem láttam még hűséges pasit ebben a világban! Max ideig óráig aztán ugyis kikacsintgat.

Az érzelmek szintjén ugyanilyen egyszerü náluk a dolog. Már megismerkedésünkkor furcs volt hogy tali után két héttel már folyton azt mondogatta mennyire szeret. Abba az érzésbe volt szerelmes amit végre meglelt az hogy én magamért is szerethető lennék nem érdekelte mellékes volt neki.

Egyedül a nőknél nem müködik ez igy mert a mi érzéseink sokkal mélyebbek, sokkal összetettebbek és őszintébbek. Én többet az életben pasinak hinni nem fogok. Kihasználom őket ugy ahogy velem tették és kész. Nem éri meg máshogy, mert összetörik az ember szívét.. nem egyszer nem kétszer hanem végtelenszer!

2011. febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ezért olyan nehéz szerelmbe esni. Mert szíved lelked mélyén bezárkóztál és nem mersz nyitni nem mersz esélyt adni hátha megint megbántanak.
2011. febr. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha Te Kos vagy, akkor arra figyelj, hogy ne legyél vele túl akaratos. Bika lány, az jó. Erős érzelmei tudnak lenni és szenvedélyes akár csak te. De Ő földhözragadtabb, fontos neki a biztonság. Legyél vele nagyon figyelmes, hogy a szereteteden kívűl azt is érezze, hogy veled biztonságban van. És nem csodálom, hogy nehéz neki a helyzet, a bikák nem szeretik a változásokat, és most pont ezt éli meg.

Lehet most durva lesz amit írok, nem kell megfogadnod, csak egy tipp lenne. A Bikák anyagiasak, szeretik a pénzt így ha megteheted, néha kedveskedj neki valamivel. Nem kell, hogy drága legyen, nem ezen van a hangsúly, de ha látja, hogy a figyelmesség mellett pénzt is áldoztál rá, 1 lépéssel közelebb kerülhetsz hozzá. Bocs, hogy ezt írtam, soha nem javasolnám senkinek, hogy így próbáljon becserkészni valakit, de ha ez közelebb visz hozzá akkor lehet, hogy érdemes meglépni. Hangsúlyozom: nem megvenni kell. Ha más jegyű lenne, nem ezt írtam volna.

Amúgy meg elég okos vagy te ahoz, hogy eldöntsd mit teszel.

Sok sikert!

2011. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Sziasztok,


Egy kis újdonság ezzel kapcsolatban.


Van 1 baráti barátnőm akivel tényleg nem volt semmi közöttünk és nem is lesz... Rengeteg dolgot megbeszélünk egymással amiket mással még soha. Tehát közel áll hozzám barátilag.


Eddig amikor találkoztam ezzel a lánnyal a barátnőmet nem zavarta.

Tegnap már mondta, hogy megmozdult valami benne és elkezdte zavarni hogy vele vagyok, kicsit féltékeny lett.

Viszont azt mondja, hogy nem szerelmes még.

Szerelem nélkül nem tud az ember féltékeny lenni nem?

Akkor mi lehet?

2011. febr. 25. 10:07
 17/17 anonim ***** válasza:
A feltekenyseg sok mindenbol fakadhat, de tobbnyire onbizalomhianybol (es nem bizalomhianybol, mint ahogy azt sokan gondoljak). Ebben az esetben siman lehet, hogy azert feltekeny, mert felti az egojat, hogy nem ot fogod "isteniteni". Ugye erted? Velem is volt mar ilyen sokszor meg olyan srccal is, aki csak jott utanam es abszolut nem erdekelt, de mikor odebb allt zavart. Ebbe nem kell szerelmet kepzelni. Egyebkent meg ne agyalj ennyit csak vagj bele. Ha nem lesz szerelmes es egy honap mulva szakit, az se tragedia. Megis mi tortenne? Faj egy kicsit, nyers egy kis tapasztalatot es majd ha elmult jon egy lany akinek te kellesz es beled lesz szerelmes. Ez az elet. Sok szerencset!
2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!