Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Többet vagy kevesebbet költené...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többet vagy kevesebbet költenél egy hónapban ha nem élnél párkapcsolatban? Kb mennyivel?

Figyelt kérdés

Főleg külön kasszán élő emberekhez szól a kérdés.

Nemet és kort is írjatok, kérlek!


2011. febr. 10. 22:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én többet..legalábbis gondolom, még nem számoltam utána, de nem is tervezem, jó így ahogy van. Azért többet, mert egymagamnak nem szerveznék programokat, így kevesebbet költenék.

N

2011. febr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

én kevesebbet. Alapban a benzinpénz amivel kimegyek a páromhoz (6 km, oda vissza 12 heti többször) Viszek/veszek neki ezt azt. Ha elmegyünk valahova felesben fizetjük.

De megéri:)

2011. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Fogalmam sincs, de nem anyagi okokból járok vele. Úgy mondjuk nem lenne akit időnként meglepjek 1-1 aprósággal ami költségcsökkentő lenne, de akkor meg vaszeg többet járnék el haverokkal is, vagy csak csajozni, ami meg legalább annyit emel is a kiadásokon. Tehát nem hiszem h nagy változás lenne. Sőt, ha bulizni, kocsmázni és csajozni járok, akkor talán többet is vernék el mint így h a hétvégéim többségét bnőmmel töltöm.
2011. febr. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Kevesebbet költenék szerintem, ha nem élnék párkapcsolatban. Kéthetente 2500-3000 forint a vonatjegy, +egyedül nem mennék el annyit szórakozni:)
2011. febr. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Elég érdekes kérdés, de ha nincs akkor miért pont akkor költekeznél? Mert szabad vagy akkor mindent megvehetsz magadnak? Ha bulizás miatt kérded akkor meg az van, valamit valamiért. Én kevesebbet költök.
2011. febr. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kb egál lenne.Nem fizetném a csajom fodrászát,kozmetikusát,de ha nem lenne,a szerelmi bánat miatt innék,mint a gödény.
2011. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Átlagosan mennyit költekeztek egy program alkalmával?
2011. febr. 10. 23:32
 8/18 anonim ***** válasza:
Értelemszerűen, ha külön háztartásban élünk, akkor többet. Hogy mennyivel, az erősen függ attól, hogy mennyi szabad jövedelmem van, illetve hogy az adott hónapban mennyit tudunk találkozni, és milyen programok vannak. Értelemszerűen a nyár költségesebb, mint mondjuk az ősz.
2011. febr. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Konkrét összegeket tudnátok írni? Ha más nem, becsléseket? Mennyi ebből a megélhetési és mennyi az azon túl elköltött vagy el nem költött összeg?
2011. febr. 11. 00:51
 10/18 Fülünyúl ***** válasza:

Nem tudom mire vagy kíváncsi, de egy sima vacsorarandi se nagyon áll meg 8000 alatt, ha isztok is valamit.


Amúgy egyedül kevesebbet költ az ember, hiszen kevesebb víz, villany fogy, kevesebb élelmiszert kell venni, nincsenek ajándékok, randik, kirándulások, közös programok stb. Ez mind olyankor az ember tárcájában marad.

De a kapcsolat ne anyagiakon alapuljon és múljon.

Konkrét összeget nem tudom mire szerettél volna kérni, de szerintem még a legkisebb összegből élők is jópárezer forintot megtakaríthatnak ha egyedül vannak. Viszont azt is figyelembe kell venni, hogy (jó esetben) az ember párja is dolgozik, tehát két kereset van, amiből könnyebb megélni és még futja is a fent említett dolgokra. Tehát ha így nézzük, akkor ha egyedül marad az ember, jóval kevesebb pénze lesz, hiszen egy teljes kereset esik ki a párjával együtt.

2011. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!