Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki ellent tudna állni egy ilyen csábításnak, ha van barátnője akit amúgy szeret? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
ha pl bulizni megy haverokkal, vagy legénybúcsúba, és van párja, aki persze nem tudna meg semmit...a pasi inna, de ha nem is, odamenne hozzá egy csaj, aki csak szexet akarna tőle, a csaj odaülne az ölébe, táncolna neki, talán vetkőzne is, bombázó lenne gyönyörű arccal
2011. febr. 11. 08:20
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Felőlem akármilyen szexi bombázó környékezne meg, akármilyen csábító ajánlattal, én nem lennék képes a kedvesemet megcsalni.
2011. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáteszem ez jelenleg nem fordulhat elő,mivel nincs barátnőm.De nyilván ha lenne és nagyon szeretném akkor nemet mondanék.
2011. febr. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
büszke vagyok rátok, kellemesen csalódtam bennetek :)
2011. febr. 11. 08:50
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Háth nálam már nem ilyen szép a helyzet...

Ha valóban szeretem a páromat, és tényleg jól megvagyunk... erre azt értem: nem az a minden héten 2x szakítunk kapcsolat. Akkor valóban visszautasítanám, de alapból nem is hagynám hogy táncoljon stb. Mondanám neki "bocsi". Bár az egomnak rohadt jól esne és nekem ennyi bőven elég lenne.

2011. febr. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondják, az intelligencia összefügg azzal, hogy mekkora eséllyel csalod meg a párodat. Ha okosabb vagy, sokkal kisebb a valószínűsége, hogy megcsalod, mert látod a következményeit előre, tudod, hogy se neked se a másiknak nem lenne ez jó hosszú távon.

Én nem tenném, és egyáltalán nem érzem magam búzának. Annak ellenére természetesen jól esne, ha ilyen helyzetbe kerülnék, hogy megtehetném, de ettől még nem tenném meg. 24f

2011. febr. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
85%

Szia!


Én lány vagyok, tehát megfordítanám a helyzetet. Sajnos én már csaltam meg a volt páromat, és az a bűntudat és undor, amit érzel miután megtetted semmit nem ér meg. Shakespeare-nek van egy szonettje, ami erről szól, hogy már akkor undorodsz az egésztől, miközben megteszed, és ez így igaz! Nagyon jól nézett ki a srác, szőke, hosszú haj, kék szem, izmos test, de mégsem tudtam a dolgot élvezni, mert az járt a fejemben, hogy a barátom otthon ül és rám gondol. Hát még utána milyen bűntudat gyötört! Nagyon sokáig egy ócska senkinek éreztem magam. Szerencsére tanultam az esetből, így most már biztosan állíthatom, hogy nem csalnám meg a páromat, nem engednék az ösztöneimnek, mert a kapcsolatunk fontosabb, mint egy röpke 'boldog' óra.

2011. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a "Ferikkeeeekeekkeee" nevezetű 16 éves nagyszájú srácot is nagyon bírom... Nem tudja, miről beszél, de már mekkora arca van...
2011. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
63%
10: 44 vagyok: és annyit még hozzátennék, hogy ráadásul a srác akit megcsaltam, sokkal jobban nézett ki, mint akivel megcsaltam...:S
2011. febr. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
talán benne van a kiváncsiság, meg az hogy az önbizalomnak jót tesz, de ennyi az egész.
2011. febr. 11. 11:22
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

szerintem én ellent tudnék állni, ha szeretem a barátnőm. ha van otthon olyasvalaki akivel minden szép és jó akkor nem hiszem, hogy tudnék olyan kanos lenni, hogy megcsaljam, mert szarul érezném magam utána. ha annyira nagy lenne már a csábítás akkor gyors hazamennék vagy vitetném magam és letépném a páromról a ruhát.

23f

2011. febr. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!