Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan pasi aki ellent tudna állni egy ilyen csábításnak, ha van barátnője akit amúgy szeret? (bővebben lennt)

Figyelt kérdés
ha pl bulizni megy haverokkal, vagy legénybúcsúba, és van párja, aki persze nem tudna meg semmit...a pasi inna, de ha nem is, odamenne hozzá egy csaj, aki csak szexet akarna tőle, a csaj odaülne az ölébe, táncolna neki, talán vetkőzne is, bombázó lenne gyönyörű arccal
2011. febr. 11. 08:20
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
naja, akkor nem is a nőt kivánnátok hanem magát a szexet
2011. febr. 11. 18:04
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
amúgy már csak azért is megállnám, mert elvárnám fordított helyzetben is. nem vagyunk állatok, hogy minden szép nőstényt meg kelljen "hágni". ráadásul ha hivatásos táncos, esetleg prosti az még ront a képen egy keveset. ha van otthon finom meleg vacsora nem fogok elmenni a mcdonaldsba egy szar*os sültkrummplira
2011. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
ne haragudjatok, lehet lepontoztok, meg minden, de az élet nem ilyen szép. lehet véletlenül pont a kivételek írtak, de ez nincs így. igenis nagyon sokan megcsalják a párjukat, van aki beismeri, van aki nem:S de ez az igazság.hiszen ha az ember a környezetén végignéz, ott sem lát mást. ez félrelépett ezzel, az elvált attól. szerelem nincs, csak a tündérmesékben, sajnos. pedig én is tudnék igazán szeretni, és nagyon szeretném, ha valaki annyira szeretne, hogy meghalna értem...
2011. febr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
sztem a legtöbb nem tudna ellenállni. Lány vok és nem érzemmagam rossznak.barna haj barna szem, szolizok, adok magamra...a barátommal 2 éve vunk együtt és már nem egyszer megcsalt nálam rondább nőkkel..most már kb egy éve nem volt semmi..meg mondja h megbánta.akkor még félt h elvesziti a fiatalságát.aztán meg megkomolyodott,..de ha lenne számára egy ilyen alkalom,biztos megtenné sajnos. szztem:(
2011. febr. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az én barátom nem tudna ellenállni. Minimum smárolnának. Hiszen volt is rá példa. Persze az is kérdés, hogy kinek mi számít megcsalásnak... nekem már a csók is. Nem tehetek róla, ilyen vagyok. :/

l/19

2011. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Én nem állnék ellen:P
2011. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

Attól


ha a barátnőmtől megkapom szexuálisan azt amire szükségem van akkor ellen tudnék állni

2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Sztem a legtöbb férfi nem tudna ellen állni,attól még nagyon szeretheti a párját,hogy megteszi...de mégis..

gondoljuk át... a legtöbb férfinek,ha "elborul az agya,"...onnan már nincs megállás...csak az van előttük,hogy azt a vágyat amit akkor érez,kielégítse....

És emiatt nem tudnának ellen állni...vagy ha mégis...hát akkor minden tiszteletem egy olyan férfié...

Láttam már sok mindent klubbokban,disco-kban,sokféle emberrel lehet az ilyen helyeken találkozni...aki egy ilyet meg tud állni,....hát az mindent megérdemel egy nőtől az életben (just good:) )

18/L

2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Én nem adok esélyt rá, hogy olyan kanos legyen, hogy ne bírja megállni ;) Egyébként elöttem sok barátnője volt, amit lehet kipróbált, szóval nem igazán mozgatja már a dolog..engem meg meg lehet győzni, szóval unatkoznia sem kell :)
2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Sztem a legtöbb férfi nem tudna ellen állni,attól még nagyon szeretheti a párját,hogy megteszi...de mégis.. "


Szerintem aki megcsalja a párját, az semmiképp sem szeretheti a másikat. Olyannak nem okozok rosszat akit elvileg szeretek. szerintem. DE a többivel egyetértek amit írtál.

2011. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!