Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lépjek túl rajta, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl rajta, és felejtsem el örökre? Bőv. Lennt!

Figyelt kérdés

A volt barátommal 1év 3hónapot jártunk,de szakítottunk 2 hete.Azóta is minden nap beszélünk.De mivel esélytelen,hogy újrakezdjük,szeretném elfelejteni,de a dolgot nehezíti,hogy osztálytársak vagyunk.Még mindig nagyon szeretem és szenvedek minden nap.

A nappalok még elmennek hébe-hóba fél órás sírásokkal,de az esték szörnyűek,előre rettegek tőlük.

Hiába bulizok,kapcsolódik ki,egyszerüen minden percbe eszembe jut,vajon mit csinálhat most,és sírni tudnék akkor is,ha a barátaimmal vagyok.

:(

16L


2011. febr. 11. 11:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán ne beszélgess vele minden nap.
2011. febr. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

osztálytársak..


az a baj, hogy szereted még mindig, és ha nem felejted el sűrgősen nagyon komoly lelki probémáid lehetnek ebből..


jah és ha rájön hogy ennyire bomlasz érte még a végén megfogja magát és olcsó lyuknak fog használni, közbe elhiteti vele hogy szeret..


Nem tudom a lány kérdezől miért nem tudják megérteni, ha egy kapcsolatnak VÉGE VAN ?

2011. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az idő mindent megold :)

sokan vagyunk így, akik átélték már ezt :)


Kitartás, és szerintem sírj sokat, beszélgess a bnőiddel erről, meglátod sokkal könnyebb lesz :)

2011. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kitartás drága,én ugyanígy vagyok..:(osztálytársam és kéthete szakítottunk.ugyan mi csak 11hónapot jártunk,dehát az sem kevés idő..nekem is borzalmas, és mi is minden nap beszélünk. sőt olyan,mintha semmi se vátozott volna,de mégis..ugratjuk egymást, néha átölel,megérint stb..tudom,h nem fogunk már összejönni,(ő már nem akar..)mégis imádom és szeretem (szerintem ő is engem,csak nem működött)még mindig ,és meghalnék,ha nem beszélnék vele..pedig tudom,h nekem az jobb lenne mert talán sikerülne elfelejtenem,de nem megy. gyenge vagyok ahhoz,h odaálljak elé,h nem akarok vele semmilyen kapcsolatot.mert akkor az lenne a szar. így legalább kicsit még az "enyém",ha nem is úgy,ahogy volt.

amúgy nekünk 2 hónap és vége a sulinak mer tmár 12.es vagyok..annyit meg csak kibírok,ezzel vigasztalom magam.

és én is sírni tudnék,valószínű ez azért van mert elég kevés idő telt el a szakítás óta. de mondjuk azért már kicsit jobban vagyok,bár naponta sírok. elvileg az idő mindent megold. kitartás neked!!

2011. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
kedves utolsó,hogy vagy most lassan 1 hónap után?
2011. márc. 3. 16:19
 6/9 anonim ***** válasza:

:) egyre jobban..vagyis még mindig fáj, de az éltet,h 6hét és vége a sulimnak!!

te h vagy?? (:

2011. márc. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
néha nagyon jól, néha megingok,hogy hiányzik :)
2011. márc. 7. 22:20
 8/9 anonim ***** válasza:

rapszódikus.. jaja amúgy nekem is. durva,de az idő tényleg segít majd..közhely, de így van.

sok sikert továbbra is!! (:

2011. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó voltam:)
2011. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!