Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádok szingli lenni? (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok szingli lenni? (! ) Van itt olyan aki még szereti, ha nem kell megfelelnie a másik elvárásainak, hanem nyugodtan és szabadon élhet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:54
1 2 3
 11/27 vodevil ***** válasza:
100%
Felétek a kapcsolat azt jelenti hogy meg kell felelni valaki elvárásainak?
2011. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos én nem szeretek egyedül lenni. Kényszerből vagyok szingli, irigylem azokat, akik bírják ezt az életstílust, de én már nagyon beleroskadtam.

Persze, lehet ez attól is, hogy nem volt még kapcsolatom. Aki volt kapcsolatban, annak talán könnyebb, vagy éppen pillanatnyilag megkönnyebbülést is nyújthat, ahogy írták előttem.

Többen írták már ezen a fórumon is, hogy kapcsolatuk látszatkapcsolattá vált, egyedül érzik magukat kapcsolatban is, nem lettek boldogabbak stb...Erről az oldalról nem ismerem a dolgot, csak elképzelni tudom, de egy biztos, a tartós magánytól bekattan az ember, ilyenkor a szabadság már nem előny.

Családcentrikus vagyok, tudom, nem könnyű egy gyereket manapság felnevelni, de mindent megtennék, hogy családom legyen.


33F

2011. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

A börtönben tényleg be lehet kattani meg hasonló helyeken...

Tiszta szívből kívánom, hogy minél előbb sikerüljön családot alapítanod és boldog legyél!!

2011. febr. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

30+ vagyok, pasi. 10 éves kapcsolatból léptem ki. Már nagyon élvezem. Nem a magányt, hanem hogy senki nem rendez jelentet, ha beszélek egy lánnyal. A lány barátaimmal sokkal mélyebb most a kapcsolatom. Fél év alatt sok érdekes és kedves lányt ismertem meg. Ismét vannak barátaim és nem az az esti program, hogy kitaláljam, mitől morcos a feleségem.

Legalább ennyire élvezném, ha megtalálnám tényleg az igazit. Tudom, hogy ketyeg az óra, de attól, hogy nézegetem, nem fog lassabban múlni az idő.

2011. febr. 11. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
60%
Nincs barátnőm és utálom már az egyedüllétet.
2011. febr. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
67%

A válasz megírásának időpontja: ma 16:14



Mi van fáj, hogy vannak olyan emberek akik nem olyan gyengék, hogy kizárólag kapcsolatban tudnak boldogok lenni?

2011. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

16.55

Azért nálunk szerencsére még nem ketyeg annyira annyira, mint egy nőnél. :)

2011. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Én is imádom!Utálom ha számon kérnek így viszont azt csinálok amit akarok,nem kell félnem a féltékenykedéstől,nem kell mindig a toppon lennem,ha elmegyek esetleg egy buliba akkor azzal táncolok akivel szeretnék és aludhatok délután mert van rá időm :D Imádom :)


Nem bánom hogy szingli lettem és még jó ideig az is szeretnék maradni,hagy ketyegjen azaz óra...:D

2011. febr. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

17:42!

Bizony ketyeg! Ha most találok egy 29 éves lányt, mire biztosan együtt leszünk és szülne, már 31, a második gyereknél meg 34. Kérdés, hogy ebben a korban szeretne-e még szülni. Ha még két évig nem találok senkit...

De nem izgulok. :-)

2011. febr. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

17:03

A 16:14es vagyok. Ha szerinted egy kapcsolat kialakitasa es fenntartasa, valamint elorevitele kevesebb energiat igenyel, konnyebb, mint szinglinek lenni, akkor gratulalok:)

Szinglinek lenni egyszeru, konnyu... amig van idod. Aztan jonnek az altalam leirt dolgok. Beleszoksz annyira, hogy aztan nem is vagy hajlando lemondani dolgokrol, vagy mikor mar lemondanal, akkor is csak olyanokat talalsz akikbol koszonod, nem kersz.

Nem egy olyan ismerosom van, aki 33 ev korul van es szingli... es nem tud kitorni belole. Szal csak ovatosan!


(Jah es a szingliseg szerintem nem egyenlo az par nelkuliseggel)

2011. febr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!