Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Imádok szingli lenni? (! )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádok szingli lenni? (! ) Van itt olyan aki még szereti, ha nem kell megfelelnie a másik elvárásainak, hanem nyugodtan és szabadon élhet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 15:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
22 éves srác vagyok, nem valószínű h a közelgő években lesz valakim (haveromékkal járkáltunk ide-oda megtettem minden tőlem telhetőt egyik alkalommal bemutattak egy elég jó csajnak egy buliban volt benne némi pia de nem volt vészes rám nézett és egy másodperc múlva elfordította a fejét de amíg a szemembe nézett láttam az undort az arcán nah akkor döntöttem el h ez nekem nem hiányzik) attól h egyedül vagyok megpróbálok mindent megtenni h jól el legyek...szóval szeretek szingli lenni
2011. febr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretek :) És mindig is szerettem, mondjuk nálam nem motiváció az sem, ami a legtöbb kapcsolat alapja, h legyen kivel dugni, mert van pár csaj, akit bármikor hívhatok :D
2011. febr. 12. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

20.07

Akkor keress egy 25-26 évest! Amit írtam, arra értettem, hogy te 40 évesen is simán tudsz gyereket csinálni, nem olyan a helyzeted, mint egy nőnek 30 felett.

2011. febr. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Egyet értek azzal, hogy inkább egyedül mint rossz kapcsolatban sínylődve, de az agyonemancipált, meggyőződéses szingliket komolyan csak sajnálni tudom. Ismerek ilyeneket, borzalmas természetű, irritáló p.csák, akik röhejes módon azt hiszik, hogy az ő döntésük, hogy nincs pasijuk, közben meg a pasik kerülik őket nagy ívben.

Talán kevesebb Szex és NY mellesleg, kérdező...

2011. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.!(:

nem érdekel,hagy ketyegjen!!:DD

így együtt tudok lenni a barátaimmal,és a családommal.!(:

a fiú barátaimmal is sokkal jobb a kapcsolatunk,és a barátnőimre is jut idő,és én is tudok néha lazítani,és buliba is azzal megyek akivel akarok.!!:))

Kedves Utolsó..(:

egyszer sem néztem még szex és new yorkot ,mert orbitális nagy hülyeség.(:

másrészt pedig jelentkező lenne bőven (;

nem magam akarom fényezni,csak hogy tudd miről van szóó.(:

és hát..most szeretném is ha szerelem terén"kerülnének."

2011. febr. 12. 15:01
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Most nem mondom, hogy imádom a szingliséget, de ez van. Szeretek valakit (azt hiszem), de félek a párkapcsolattól, más irányba nem igazán vagyok nyitott. Egyébként nagyjából jól érzem így magam, találkozom a barátnőimmel (kár, hogy mindegyiknek pasija van, és nem érnek rá túl gyakran), elvagyok.


Nem mondom, hogy kényszeresen keresem a társam, ez nagyon nem igaz. De azt se mondom, hogy olyan baromira élvezném a szinglilétet. Elvagyok, ez a megfelelő szó.


Amúgy meg nem is nagyon voltak még komolyabb kapcsolataim (csak gagyik), úgyhogy megszoktam a függetlenséget.


26/N

2011. febr. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok soha se volt barátnőm sem bármilyen más szexuális kapcsolatom.

Élvezem is meg nem is.

20-21 éves koromig még önmagamnak is letagadtam a szexuális vágyaimat. Utána sokáig úgy gondoltam én csúnya vagyok és biztosan senkinek se kellenék. Szeretnék egy társat. Két három hónapja kezdett el igazán foglalkoztatni a kérdés. Szóval elkezdtem próbálkozni, de messze nem eléggé. Én vagyok a felelős érte ez egészen biztos. Még ha nem is egészen értem mit és hogyan gondolok vagy csinálok rosszul.

Lassan azon kapom magamat, minnél inkább így haladok tovább annál inkább lemondok róla és egyre inkább preferálom a szingliséget. Ami a önmegadás szempontjából eléggé gáz. Bár az egyik legfőbb vágyam egy társ, de valami nem ok bennem.

Egyszerűen túlságosan kényelmes így, szégyenlős vagyok mint egy 10 éves és talán féltem is magamat. (De hogy mitől?)


24/F

2011. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!