Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan ember, aki azért tűrte el sokáig a párja hülyeségeit, mert félt attól, hogy ha szakítanak, akkor egyedül marad?

Figyelt kérdés

Én ebbe a kategóriába tartozom. És szégyen vagy sem, de férfiként. A barátnőmmel sokáig nagyon jó volt a kapcsolatunk, de idővel előjöttek a külöbségek és kezdett nagyon elviselhetetlenné válni.Szívem szerint már megszabadultam volna tőle, de tisztában voltam vele, hogy nélküle nagyon sokáig leszek majd egyedül.

Persze végül bekövetkezett és sajnos tényleg az történt, amire számítottam. De már nem érdekelt, mert kibírhatatlanná vált.

Van itt olyan emebr, aki hasonlót élt át, akár fiúként, akár lányként?


2011. febr. 11. 17:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Jesszus!

Hogy rám ismertél már! :)

2011. febr. 11. 19:19
 12/13 anonim ***** válasza:
:)
2011. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A világért sem akarom fényezni magam, de azé figyeled a memóriámat? :)

Egyébként több éves kérdést is felismerek :) A nőt is felismertem, akinek a férje azért nem dolgozik, mert nincs csapata és sportoló, pedig az se mai :)

Szóval nem akarom, hogy megdicsérj, de naaa :D

(Csak vicc volt :D)

2011. febr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!