Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valentin nappal taktikázhatok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valentin nappal taktikázhatok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 4 éve vagyunk együtt. Mint a legtöbb férfinak (szerintem) "szita" az agya ha születésnapokról, évfordulókról van szó. Mindig én szólok neki, hogy kinek mije lesz, ami alapból nem zavar, de nagyon lehangoló, hogy az enyémet is elfelejti, de még soha egy saját ötlete sem volt, hogy mit szeretnék, pedig nem vagyok zárkózott, ismer, és mindig megmondom, ha vágyom valamire..Mióta együtt vagyunk soha sem kaptam meglepetés ajándékot, sőt előfordult, hogy én vettem meg a saját ajándékom, mondván hogy úgysem lesz meglepi és úgyis közös a kassza:(((

Karácsonyit is tudtam..ami még abszurdabb, hogy SMS-ben azon vitatkoztunk, ho9gy melyik helyen vegye meg, hol olcsóbb és még azt is tőlem akarta tudni mennyit költhet rá...Többször mondtam, hogy szeretnék meglepetést is! De nem kaptam, mondván nem volt rá ideje..(Karácsonyi szünet volt épp...ő meg nem dolgozik ilyenkor)..szóval nagyon siralmas a helyzet e téren! Valentin nap jön..szoktunk valami pici aprósággal ünnepelni, de most szóba se hoztam, nem szóltam, hogy mindjárt itt van. Kíváncsi vagyok magától eszébe jut-e (csapból is ez folyik), és ha igen, kapok-e valamit..Csak nem tudom, szabad-e összevesznem vele, ha megint elfelejti? Vagy ez aljas taktikázásnak számít, mintha direkt vitát provokálnék? Ha elfelejti, biztos nagyon összeveszek vele, és nem az ajándék miatt..de nagyon jól esne egy kis figyelem, szó nélkül...magától..Ha látja majd hogy megint mennyire megbántott, talán kicsit jobban odafigyel..Vagy nem??


2011. febr. 11. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne hagyd semmiképp, hogy ez a helyzet állandósuljon. NE vegyél neki semmit, készülj a valentin napra valami figyelmességgel inkább, legyen az akár egy illatos habfürdő vagy egy finom torta. Ha érzi, hogy nem tárgyiasult dolognak örülnél, lehet könnyebben menne neki ez az ajándékozás dolog. Meg ugye lássuk be, egy jó masszázs neki is jobban esik mint egy uj nyakkendő:) Tettekbe mérd az ajándékot, tuti visszakapod!
2011. febr. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé alattomos, ha MINDIG te szólsz neki és most direkt nem, és ezek után megsértődsz, mikor [99%os biztossággal] elfelejti. ha gondod van vele, hogy nem kapsz soha meglepetést, ami normális, akkorse úgy beszéld meg vele, hogy vezsekedtek. ha mindig is te emlékeztetted, akkor gondolhatja úgy, hogy ez a normális, és ha ez neki jó így, akkor biztosan neki is. próbáld felé higgadtan kommunikálni, hogy ez nincs így, és jólesne, ha meglepne!
2011. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmondom az én tapasztalatomat. Mi 16 éve vagyunk házasok, és az én férjem a legelső házassági évfordulónkat felejtette el, azóta soha semmit. Tényleg mindig igazi meglepetéssel készül. Ez nagyon jó, gondolom Te is, és még nagyon sokan igy szeretnétek. De például már az évét sem tudom megmondani, hogy mikor mondta azt utoljára, hogy: "szeretlek". Nem egy olyan simogatós, nem hív fel óránként, hogy hallja a hangom, stb.

És ott van az én kolleganőm: Ők bár közel egyidősek vagyunk, már 25 éve házasok. A férje minden nap többször felhívja telefonon, hogy elmondja, hogy mennyire szereti, stb. De például, itt a mi városunkban van egy helyi rádió, ahol minden nap sorsolnak egy-egy tortát az aznapra bejelentett születésnaposoknak. És emlékszem, tavaly elmondta előre a kolleganőmnek, hogy megkérte a lányukat, hogy el ne felejtse bejeleteni őt (mármint a kolleganőmet) , az idén pedig mondta neki, hogy jelentse már be magát az ő nevében ( mármint a kolleganőm saját magát a férje nevében, ( aztán lepődjön meg, ha kisorsolják)). És vegye már meg magának az ajándékot a születésnapjára, meg karácsonyra, meg mindig.

Tehát ilyen is van, meg olyan is van. Attól tartok egyikőjük sem fog már megváltozni. Az én férjem sem fogja már soha napont elmondani, hogy mennyire szeret, dehát így kell elfogadnom, ő ilyen. Attól még szeret. És valószínűleg a Te párod sem lesz az az ajándékvásárolgatós, meglepetéssel készülős az ünnepekre. Ő ilyen, igy kell elfogadnod, attól még szeret. Ne provokáld, és főleg ne sértődj meg. Tökéletes férfi sajnos nincs ! ( mint ahogy tökéletes nő sincs)

2011. febr. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden másban tökéletes..folyton szeretget..és naponta többször elmondja mennyire szeret....csak ezek a nyamvadt ünnepek! Az bánt nagyon,, hogy még ha meg is mondom mit szeretnék, hol kapja meg..van hogy még ahhoz is lusta, hogy elmenjen megvenni, és mire eszébe jut, hogy hoppáá.még meg sem vette, már késő...volt rá példa..és nagyon bántott, hogy ennyire nem érdekli az egész! Mondogatni bármit lehet, de ha már tettekre van szükség, azt tőle ne várjam!
2011. febr. 11. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!