Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátom a legjobb barátnőmmel jött össze. Hogyan tudom túltenni magam ezen a helyzeten?

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 22:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akár volt pasi, aki meglévő, nekem a nagymamám megtanította: Barát pasiját/csaját nem vesszük el!


Szerintem ismerkedj, szerezz új barátokat, járj el közösségekbe.

2011. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
leírom a sztorimat.volt egy vőlegényem és egy legjobb barátnőm.ez a barátnőm olyan volt hogyha bármi gondom bajom volt a vállán kisírhattam magam bármikor,és ez oda vissza dolgo volt.tehát tényleg legjobb barátnők voltunk.hozzáteszem a vőlegényem nem igazán kedvelte,mert r.ibancnak tartotta.aztán a vőlegényemmel elértünk ahhoz a ponthoz h gyereket vállalunk.mikor szültem apás szülés volt,a legjobb barátnőm meg néhány családtag kint várakozott a szülőszoba előtt.aztán hazamentünk a babával,egy darabig szép és jó volt minden,aztán mikor 3 hetes volt a pici minden megváltozott,a vőlegényem szakított egy olyan indokkal ami tök átlátszó volt.erre mi történt?szakításunk után 2 nappal már együtt élt a legjobb barátnőmmel.szerinted én mit éreztem akkor???onnantól kezdve a barátnőm még csak nem is köszönt.még ő volt felháborodva,miközbe ő volt az aki lenyúlta a legjobb barátnője vőlegényét,és egy 3 hetes kislány apukáját.hát ennyit a barátnőkről.szóval teljesen átérzem a fájdalmadat.ha van kedved írj privit és jól kibeszéljük a dolgokat.fel a fejjel.én kihevertem,azóta már eltelt 8 hónap.
2011. febr. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 MolotovPunk ***** válasza:

Az utolsó bejegyzés mekkora hipergáz.Szegény csaj :(

Részvétem amúgy és sok sikert.

2011. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!