Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig lehet elviselni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig lehet elviselni, ha jobban szeretünk, mint ahogy minket szeretnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 29 éves lány vagyok, 6 hónapja vagyunk együtt a párommal. Nagyon szeretem és Ő is engem, de annak ellenére, hogy nézeteltérés és vita még nem volt köztünk, vannak bennem kétségek kettőnket illetően. Ha velem van, folyton bújik hozzám, ölel, csókol, becézget és elmondja, hogy mennyire szeret. Viszont én úgy érzem, keveset vagyunk együtt. Erőltetni semmit sem akarok, ezért nem szoktam hívogatni vagy ráakaszkodni, de ha rajta múlik, akkor eltelik akár másfél nap is, hogy jelentkezzen. Néha (egyre ritkábban) előfordul, hogy a legjobb barátja miatt, aki a gyerekkori barátja, lemondja a randit, mert épp segítenie kell motort szerelni vagy valamit a ház körül. Ilyenkor mindig megértő vagyok és próbálom elfogadni a dolgot, de úgy érzem, a fontossági sorrend nem velem kezdődik. Természetesen nekem is vannak barátaim, akik nagyon fontosak, de szeretem Őt annyira, hogy nekem Ő legyen az első.

Akinek beszéltem eddig erről a problémáról, mindenki azt tanácsolta, hogy próbáljak meg beszélni a párommal, hogy több időt töltsünk együtt, viszont én nem szeretnék erőltetni semmit sem. Van esetleg valami ötletetek, hogy hogyan tudnám őt a tudta nélkül arra sarkallni, hogy jobban ragaszkodjon hozzám? Sajnos vagy nem sajnos, ahhoz vagyok szokva, hogy aki szeret, az minden idejét velem akarja tölteni, ezért ez a helyzet nekem most nagyon új.

Kis rafinéria, taktika vagy egyéb ötlet?

Természetesen az őszinteség a legfontosabb és tudom, hogy előbb-utóbb meg kell vele beszélnem mindent, de mégis szükségem lenne egy kis külső segítségre tanácsok formájában.

Köszönöm előre is!


2011. febr. 12. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ő csinálja jól , mert amíg kívánod hogy veled legyen együtt is maradtok, ha összeköltöznétek és minden napotok együtt töltenétek talán meg is unnátok egymást.
2011. febr. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem is ez a helyzet. Igaz a barátom csak 17 éves én meg csak 15. A barátai vannak előnybe. Vagy a bulik/ivászat. Megszoktam hogy háttérbe szorulok, és keveset is találkozunk. Nekem pnt fordítva van mint nála. Szeretem és nekem ő az első, bármilyen találkozót képes vagyok lemondani érte, és megértelek téged is, mert elég idegesítő amikor te akármit lemondanál érte, de akkor neki eszébe jut, hogy már megigérte a barátjának, hogy találkozik vele valami miatt.

Én viszont amikor már nagyon a tűrőhatár végén voltam, megmondtam neki mindent nyersen, és most próbálunk javítani a dolgokon. De mindez épp folyamatban van, szóval nem tudom elmondani mi lesz az eredmény :)

Viszont a szeretet kimutatásával is voltak gondok. Mármint nem mondta ki soha, hogy mit érez, mert nekik a tettek fontosabbak mint a szavak. Viszont nekem szükségem van a szavakra is. És azóta előfordul, hogy váratlanul egy tanítási óra közepén felvidít azzal, hogy egyszer csak ön egy "szeretlek<3" sms :)


Szerintem jobb ha megmondod nyersen, mert sajnos a fiúk sokszor észre sem veszik magukat, vagy nem értik meg a rejtett célozgatásokat. Szerintem nincs praktika. Vagy észreveszi magát(ami szerintem most nem lesz) vagy te fogod felnyitni a szemét.

Remélem valamicskét segítettem

2011. febr. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves vagy és a korodhoz képest kifejezetten intelligens és felnőtt. Köszönöm szépen a hozzászólásodat, sokat segítettél!
2011. febr. 13. 01:18
 4/4 anonim ***** válasza:

01:16 vagyok :)

Én mindig azt mondom, hogy a kor az csak egy szám, nem biztos hogy mindig a belső érettséget takarja.

Tegyük hozzá hogy a párommal másodszorra vagyunk együtt 2 év kihagyás után. És 15 évesen azért jött össze egy 12 évessel, mert érett voltam a többiekhez képest :)

Mindezt csak azért írtam,mert nagyon nem szeretem ha valakit lenéznek a kora miatt.


Egyébként meg sok sikert ezügyben :)

2011. febr. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!