Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme várni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme várni egy olyan pasira, aki 5 hónap után elhagyott és azt mondja, még lehet később köztünk vmi, de most kalandokra van szüksége, szeretne más nőket is kipróbálni?

Figyelt kérdés

Szeretem és ráadásul a szüzességem is neki adtam :( Szeretném visszaszerezni, de pokoli az a tudat, hogy én itt ülök, rá várok, ő meg más nőkkel kamatyol...

Sajnos számára az egyik legfontosabb a külső. Azt akarja, fogyjak le, tüntessem el a narancsbőröm, miegymás...Mert úgy jobban tetszenék...Megjegyzem nem vagyok kövér, csak nőies testalkatú, nem az az elől deszka, hátul léc, akikből tucatszám rohangálnak az utcán...

Szóval az elvei nagyon nem tetszenek és nem tartom fair dolognak az elvárásait velem szemben...Most mégis küzdök, hogy olyanná váljak, amilyennek látni szeretne...Viszont valahol úgy érzem, felesleges erőfeszítés, mert kitelik tőle, hogy úgy is elutasít, ha elértem az általa kívánt "álom alakot". Mivel nagyon kiszámíthatatlan és egyik nap azt mondja akarja a kapcsolatot, szeret, a másik nap meg azt, hogy nem...

Van értelme róla álmodoznom, rá várni?


2009. febr. 11. 18:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

19:14-es vagyok.


Figyeld meg mi történik, ha azt mondod neki hirtelen neked ebből eleged van, és nézel valakit, akit te is megérdemelsz.


Hirtelen fog könyörögni, hogy jaj, ő mindig is tudta, de akkor se dőlj be neki, mert csak szórakozik. Nagyon kényelmes az, ha egyet csettint és te ledobod a ruhád mert szereted.


Nagyon kérlek ezt ne!

Legyen ennyi önérzeted!

2009. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fiú vagyok. Szerintem ez a srác túllépett már rajtad. Sajnos itt az ideje, hogy Te is lapozz a lelkedben, és egy következő pasinak tiszta lapot adj. Teljesen felejtsd el Őt. Persze mint emlék megmaradhat, de ne róla álmodozz!


Én éltem együtt nálam kövérebb nővel, és néha mondtam neki hogy fogyjon le, mert mellettem hízott és motiválni akartam. De ezután is még 3 évig együtt éltünk, mert szerettem. Szóval ha ezért szakít valaki az elég egyértelmű hogy nem is szeretett igazán.

Másik fontos dolg, hogy bár a sexet és a szerelmet valamilyen szinten külön is lehet választani, de miért tennénk ilyet, ha meg van az esély rá, hogy egy következő emberrel mind a kettőt esetleg megkaphatjuk egyszerre. Ne várj Te senkire, hogy majd hátha még visszajön hozzád, ha igazán szeretne, most is melletted lenne. A szerelem nem gombnyomásra működik hogy ha megint akarjuk akkor újra beindul, vagy van , vagy nincs.

Szerintem.

2009. febr. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!