Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanátok egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanátok egy lánynak, ha ezért hagyott volna ott titeket?

Figyelt kérdés

Már egy éve kísért, hogy egyszerűen leléptem egy fiútól, mert nem akartam megküzdeni a konkurenciával - ami lett volna egészen a nyugdíjas éveiig.

Ez az ember nagyon helyes, kifejezetten sármos arcú, komoly gondolkodású (családot szeretne), magas, elég izmos - és sok mindenben tehetséges. Nagyon művelt és intelligens, és nemrég végzett az orvosin (onkológus lett :)). Azért is művelt, mert előtte bölcsészetre járt, úgyhogy nem egy szakbarbár :) Én is ugyanolyan tudományos érdeklődésű vagyok, és szerette, hogy milyen "szellemi beöntést" tudok neki adni. :D

Mellette mégis olyan kicsinek éreztem magam - ráadásul gondolhatjátok, hogy milyen kapós :S

Egyszerűen nem bírtam a tudatot, hogy száz meg száz lány állna sorban érte...

Még nem is jöttünk igazán össze, de már meghátráltam.

Most viszont nem találom a helyem... Még egy ilyen nem lesz (a külseje nem izgat, de ilyen szerteágazóan művelt és tudományos beállítottságú, ilyen érett felfogású, a természetet és az állatokat tisztelő férfi aligha akad az utamba).

A többi egyetemista beképzelt, piálós, csajozós, megbízhatatlan, szánalmas alak (azok, akiket megismertem), és nem érdekli őket a saját szakmájukon kívül más, ill. ha igen, akkor meg elviselhetetlen művészlelkük van azzal a túl szabados, laza gondolkodásmóddal...


Szerintetek hogy jönne ki, ha most újra felvenném vele a kapcsolatot? Ti hogy reagálnátok arra, hogy emiatt léptem le, és újra be akarok lépni a képbe? Legyen merszem egyáltalán megpróbálni...?


2011. febr. 13. 18:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Próbáld meg! Ne légy gyáva!
2011. febr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megbocsájtanám.

23F

2011. márc. 2. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Akkor tudom, ki vagy :)
2011. márc. 2. 04:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!