Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemenjek ebbe a kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek ebbe a kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy srác, barátom, ő szeretne velem járni, nincs baj a külsőjével, meg kedvelem is. De az egyik osztálytársamba vagyok szerelmes, de vele nem fog összejönni a dolog. Szerintetek összejöjjek a másik sráccal? Ha más nem legalább hátha el tudnám felejteni a srácot akit szeretek, csak azért nehéz elfeljtenem, mert a legjobb barátom is amellett, hogy beleszerettem. Ne mondjatok rib*ncnak, nem vagyok az.
2011. febr. 13. 22:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ismerd meg közelebbről a másik srácot is, most még csak barátilag, aztán majd elválik, hogy hogyan tovább. Egyébként ez a másik srác is az osztálytársad?
2011. febr. 14. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nem ő neten keresett meg engem, hogy megismerkedjünk, és utána egy idővel összejártunk.
2011. febr. 14. 18:37
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát, én még mindig azt ajánlom, hogy ismerd meg közelebbről ezt a másik srácot. Írj neki, hogy meggondoltad magad és egyenlőre csak barátilag, de meg szeretnéd ismerni. Egyébként az osztályodban lévővel mi a gond?
2011. febr. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
hogy hiába vagyok belé szerelmes, ő barátilag tekint rám, ezt mondta hogy szeret nagyon de csak mint barátot. de nem árultam el neki hogy szeretem. nincs barátnője a srácnak, legjobb haverok vagyunk, mindenki azt hiszi járunk, csak mégse, pedig úgy viselkedünk. mindig együtt vagyunk, még egymás mellett is ülünk, szeretjük egymást nagyon, csak én szerelmes is lettem belé, őt meg nem tudom. valószínűleg nem akarna semmit mivel legjobb barátok vagyunk és osztálytársak (még 4 évig)
2011. febr. 15. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!