Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan csökkentsük féltékenysé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csökkentsük féltékenységét és növeljük a bizalmát?

Figyelt kérdés

Egy régi ismerősömmel sok év után.Kiederült, hogy van egy pasija ezzel még nincs is gond, de azzal van hogy találkoztam az ismerőssel és erre a pasija nagyon féltékeny lett.Mi több találkozót is zeretnénk de sajnos nem lehet mert szeretik egymást és nem akarja a csaj, hogy miattam szakítsanak.

Nincs valamilyen ötletetek, hogyan csökkentsük féltékenységét és növeljük a bizalmát?


2011. febr. 14. 20:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha a következő alkalommal nem kettesben hanem 3-asban beszélgetnétek. Üljetek be egy kávézóba stb. beszélgessetek, viccelődjetek ahogy szoktatok. Vonjátok be őt is. Hátha ezzel esetleg leesik neki, hogy csak barátok vagytok és egyik sem akar többet a másiktól. Így simán elmagyarázni nehéz lenne, de ha a saját szemével látja (és értelmes), akkor lejön majd neki, hogy nincs semmi olyan kapcsolat köztetek. Hátha így a féltékenység alábbhagy és a bizalom növekszik! Sok szerencsét!


Egy 26 éves anyuka

2011. febr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
véletlenül nem Dávidnak hívnak?
2011. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönjük az első válaszolónak!

Nem nem ő.

2011. febr. 15. 15:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen! Sikerült előre lépni valamennyit?
2011. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Még sajnos nem tudtuk kipróbálni a tényleges valóság az hogy, én 14 a lány 14 a fiú 19 éves.Szóval majd kiderül
2011. febr. 15. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!