Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám kiölni magamból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám kiölni magamból a féltékenységet?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, 1 éve van barátom. Mostanában észrevettem magamon, hogy egyre féltékenyebb vagyok. Tegnap éjszaka már ezzel álmodtam, hogy a barátom kerüli a társaságom, megcsal, stb. Félek, ez valaminek az előjele lehet, vagy előre látom a dolgokat. Viszont a való életben nincs így, mert érzem, hogy szeret. Napi 20 órát együtt van velem, mert velem akar lenni. Azonban a munkahelyén is csinos lányokkal van körülvéve és tudom, hogy imádja stírölni a jó csajokat és el is mondja aki tetszik neki, mert szerinte így korrekt. Túlkombinálom vagy lehet valami alapja a féltékenységemnek? Mert szerintem ez már nálam beteges... :( Szeretnék jó barátnő lenni!
2011. ápr. 25. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A féltékenység egészséges dolog, csak nem kell túlzásba vinni. Ha elmondja az azt jelenti, hogy megbízik benned, így nincs okod rosszra gondolni, de azért néha utalhatsz rá, hogy féltékeny típus vagy, így ha szeret, kicsit cukkol vele, de utána mindig bebizonyitja, hogy téged szeret. Pl társaságba valaki megkérdi, hogy megcsókolná-e egy másik csajt, szerintem akkor azt válaszolná, hogy nagy csini mg kívánni való csaj, de odamegy hozzád és téged csókol meg.
2011. ápr. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

szerintem nem véletlen van veled 1 éve. (:


túlkombinálod. az én barátom is szeret más lányoknak bókolni, csak mert így érzi magát igazi férfinak, meg persze amikor együtt vagyunk. :D de soha nem akarna megbántani emiatt...


fel a fejjel, a bókokat nem kell készpénznek venni. fő az önbizalom és a bizalom. :)

2011. ápr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Máris jobb :)))
2011. ápr. 25. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!