Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kaptam semmit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kaptam semmit a barátomtól valentin napra?

Figyelt kérdés
ma direkt áthivott magához, pedig amugy nem szoktunk hétfőn talizni. nem beszéltük meg előre h adunk-e egymásnak vmit valentin napra, de én ugy gondoltam h ez alap dolog. én csináltattam is neki egy párnát amit mondjuk nem adtam oda, mivel ő se adott seemmit. én örültem volna egy szál virágnak v ha cs annyit mond h boldog valentin napot, de semmi. most nagyon csalódott vagyok, főleg h ez volt az eddigi első olyan alkalom amikor van barátom valentin napkor:( 18/L
2011. febr. 14. 22:40
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
azért nem adtam oda, mert én ugy gondolom h a fiú dolga előbb átadni az ajándékot. de mind1 lehet cs én reagálom tul a dolgot, mindenesetre nem fogom hamar tultenni magam ezen:/
2011. febr. 14. 22:55
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:54"


Nem. Tudod miért? Mert bármikor lemegyek a boltba és hozok csokit vagy a virágostól virágot a kedvesemnek. De nem akkor, amikor egy amerikai üzletember azt mondja. És nem, nem úgy fogom kifejezni a szerelmemet, hogy az év ezen egy napján kötelező jelleggel pénzt költök. Aki ezt nem tudja elfogadni és megérteni, az nem való hozzám. Nagy szerencse, hogy a barátnőm pont ugyanígy gondolkodik. Ma is összebújtunk, ma is ugyanúgy szerettük egymást mint tegnap vagy mint holnap fogjuk és ehhez nem kellettek haszontalan vackok amiket azért vetetnek meg fantáziátlan emberekkel, mert azoknak egyszerűbb egy párnát átadni, mint elmondani a kedvesüknek, hogy mennyire imádják.

2011. febr. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Valamint nem neheztel egyikünk se a másikra. Ugye milyen jó a valentin nap? Több sértődést szül mint szerelmet.
2011. febr. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A valentin nap egy idióta amerikai szokás az én szememben semmi jelentősséggel nem bír és figy ugyanebeb a szituba voltam átjött barátnőm én nem is tudtam, hogy ma valentin nap van de nem is izgatott én a saját névnapom nemtudom mikor van nemhogy az ilyeneket. Ha szeret akkor szeret és nem kell valentin nap, hogy meglepjen valamivel nálam a szülinapnak van némi értéke mert azért az ember 1x született meg nevet meg akár 20 at is felvehetsz... nah szóval ne foglalkozz vele ha tart a kapcsolat akkor a párnát majd odaadod neki szülinapjára vagy karácsonyra vagy akár csak úgy és hidd el viszonozni fogja:)
2011. febr. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
a valentin nap arra jó, hogy amúgy jól működő kapcsolatokban veszekedést szítson! kérdező te meg mi a f.szt vagy kiakadva? meg a többi aki lehordta a srácot mér van kiakadva? nem mindenki "ünnepli" meg ezt a napot! Magyarországon nem volt szokásban, és az meg a teteje, hogy a karácsony ünnepéhez hasonlítjátok? hahaha....ezek szerint jövőre már helovinezni is kötelező lesz? a gyerekeiteket hogy fogják hivni? kevin, dzsémszbond? dzsasztin? balf.szok!
2011. febr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Én férfi vagyok és egy kicsit fura indoknak tartom a Valentin nap ellen, hogy az év többi napján is szeretjük a barátnőnket. Ugyanis Karácsonykor, Húsvétkor, szülinapokkor és névnapokkor sem fejezünk ki semmi egyedülállót. A szülinapos embert is egyformán szeretjük az év többi napján, a családtagjainkat is, mégis van, hogy adunk ajándékot, de az biztos, hogy megemlékezünk róluk megfelelő ünnepen. Az ünnepek nem rendkívüliségük miatt vannak, hanem azért, hogy 1 napra megálljunk a hétköznapokban és elgondolkodjunk a tartalmukról, emlékezzünk. Ebbe a Valentin nap (Bálint nap azoknak, akik szeretnék hangsúlyozni az ünnep ókori vagy középkori eredetét) is belefér, nézzetek utána az eredetének!

Más kérdés, hogy a boltokban feltűnő vörös lufiktól, virágárusoktól, szív alakú csokihalmazoktól, a rózsaszínbe bújt eladóktól én is hányok, mert tény, hogy HATALMAS üzleti manipuláció van mögötte. De meg lehet ezt a napot ünnepelni ízlésesen is, pénzköltés nélkül, 1-2 szóval, figyelmességgel. Ha egy nőnek erre szüksége van, akkor szerintem belefér. Ámen. :)

24f

2011. febr. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
DE MIÉRT NEM MONDOD MEG NEKI??? úgyis észre fogja venni milyen elkámpicsorodott képet vágsz akárhánykor találkoztok. és a párnát is add oda szerintem :)
2011. febr. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
lehet h ő magasról tesz a velentin napra.erre nem gondoltál?mostanság annyian besértődnek meg balhéznak a valentin nap miatt h lassan már tényleg nem a szerelmesekről fog szólni ez a nap,hanem egy csomó párt szétszed.kicsivel kissebb jelentőséget kéne ennek tulajdonítani és akkor nem lenne ennyi sértődés.vagy előre meg kellett volna beszélni ezt az egészet.
2011. febr. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!