Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egymásba szerettünk egy férfivel, de mindketten párkapcsolatban élünk. Mit lehet tenni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Még nem történt semmi,úgy értem még csók se volt,viszont már nem sokáig bírom és úgy látom,ő sem...:S
2009. febr. 12. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Nehéz eset. Mérlegeljetek mindketten (együtt és külön-külön is) és ha arra jutottatok, hogy megpróbáljátok együtt akkor lépjen ki mindenki a kapcsolatából és kezdjetek együtt újat. Igy a legtisztességesebb a másik felekkel szemben.
2009. febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia! voltam én is hasonlo helyzetben nem is olyan régen...Ami a legdurvabb a dologban, hogy a sajat orvosomrol volt szo :S..

Elsosorban magadra hallgass, az érzéseidre, megéri-e vagy sem, mit veszhetsz és mit nyerhetsz. én hogy dontottem, tudni akarod? Ravettem a parom, hogy koltozzunk el , messzire...Azota sok minden kitisztult, és ujra ugyanolyan harmoniaban élek a kedvesemmel mint elotte...és persze soha, senki nem fogja megtudni miért jottunk el mas varosba..

2009. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

hát igen...ez az utazósdi jó 5let,bár ehhez is erő kell...

Mondjuk mi még nem élünk együtt a pasimmal,de nem is fogunk.Ez tuti.Ha ilyenek megtörténnek velem,nem érdemes...csak szenvedek jó ideje

2009. febr. 12. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!