Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van olyan sok biszex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van olyan sok biszex hajlamú lány a mostani tinik között?

Figyelt kérdés
Ki tudja, hogy régen volt-e, csak nem szabadott róla beszélni vagy mert a média ezt sugalja és azért? (:
2009. febr. 12. 14:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

és miért kel fel minden reggel a nap?

miért találták föl a TV-t?

és még ragozhatnám...

bocs ez buta kérdés volt! mert ez van, és kész

2009. febr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
már bocsi! biztosan nem csak úgy van a dolog, hanem oka van mindennek!!!
2009. febr. 12. 15:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a divat. Mint a rózsaszín.
2009. febr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kérlek valami épkézláb választ adjatok már!!!
2009. febr. 12. 15:57
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

itt semmi hajlamról nem kell beszélni. Csak menőnek meg szexibbnek hiszik magukat-a srácok szemében-ha csajokkal csókolóznak, simi stb.

Divat.

2009. febr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert mind büdös kis sz*jha, akik azért csinálják ezt a "hajlam" dolgot, hogy minél több pasi odalegyen értük. Semmi őszinte hajlam nincs benne.
2009. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem teljesen értek egyet az előttem szólókkal. Igen, vannak akik azért csinálják, mert attól nagyobbnak hiszik magukat. De van olyan ismerősöm, aki nem feltűnési viszketegségből csinálja, hanem mert igen is vonzódik a másik nemhez (is). Nem kellene általánosítani, mert nem mindenki egy mónika só szinten "űzi" ezt a dolgot..
2009. febr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feltűnési viszketegségben szenvedő kis buta csitriket nem számoljuk és a tényleg biszexbe hajló lányokról beszélünk, akkor azt mondanám hogy sztem azért mert egyre nehezebb a pasikkal kapcsolatot kialakítani. Manapság túl sok a "plázacica" meg a másfajta "könnyen megkapható" lány áll a pasik rendelkezésére, és ezért a mélyebb érzelmekkel bíró lányoknak nagyon nehéz találni komoly szándékú pasit(beszélek itt a 16-22 éves korosztályról, merem remélni hogy az idősebbeknek már könnyebb). EGy másik lány valószínűbb hogy viszonozza a lelki közeledést is, ami a magamfajta lányok számára ugyanolyan, ha nem jobban fontos, mint a testi vonzalom, ami a fiú-lány pároknál hamar előtérbe kerül. Jómagam nem vagyok biszex, de pl 2 éve el sem tudtam volna képzelni magam másként mint full heterot. Kb egy éve egy barátnőm megpróbált rám mászni és megcsókolni - és akkor ha csak ketten vagyunk akkor nem biztos hogy visszautasítom. Pedig most sem vonzódom úgy a lányokhoz, de átfut néha a fejemen, hogy ki tudja mi lesz később. Mert hiába tartom normális lánynak magam, a pasik valahogy nem érdeklődnek, talán mert látszik hogy nem vagyok az a könnyen megkapható típus...

Remélem valamennyire értelmes választ sikerült adnom - persze mindez az én tapasztalataim alapján íródott, tehát lehet hogy más oka is van :)

2009. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

előtte szólóhoz!

abban nincs igazad, hogy 24 év felett könnyebb, sőt jóval nehezebb!(31-lány)

erről több barátnőmmel beszéltem, hogy vagy egyedül maradok és így leélem az életem vagy szerzek egy lányt magam mellé, bár ennek a család nem biztos hogy örülne, biztos balhé lenne belőle.

az a baj, hogy még jobban bezárkódom és csak a nőknek engedek utat! de ez egy női reflex!

a sok keresgélést már meguntam, de hisz a férfiaknak kéne engem keresni, akkor mi van??? hát ezért van a sok biszex, de mondjuk ki, leszbikus mert nem merik teljesen felvállani én sem és nem csak a fiatalokra jellemző, hanem a 30 évesek között is előfordul.

Azt tudja leginkább, aki már két váláson már túl van és nem akar megtűrni még egyszer egy pasit a házban, őket teljesen megértem!

Ü. Petra

2009. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Tinikről volt szó lányok, nem az értelmes húszas-harmincas korosztályról. Ez pedig nagy különbség. Mennyi az esély arra, hogy egy partyzós, iszogatós kislány a saját neméhez vonzódik komoly szándékokkal, nem csak pasivadászat céljából? Semmi.

Amúgy nem igaz, hogy a legtöbb pasi a könnyen megkapható nőcskékre hajt. Főleg nem "idősebb" korban. Egyetemista vagyok még, de nagyon kevés olyan pasit ismerek a környezetemben (20-30), akik nem ítélik el ezeknek a lányoknak a viselkedését, és az ő társaságukat keresik. Ugyanolyan nehéz nekik kifogni egy normális, szeretnivaló és szerető nőt, mint a nőknek az olyan férfit, aki nem csak a szexre hajt. Sőt, még 16-18as korosztályból is ismerek olyan fiút, akinek már elege van abból, hogy a legtöbb lány ugyanolyan kapható kis ribi.

2009. febr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!