Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm arra kért, ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm arra kért, ne menjek el a névnapi összejövetelére. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm. Már másfél éve járunk. Ő 18 éves, én 20. Neki a haveri társasága 95%-ban fiúkból áll. Ez magában véve nem zavarna, viszont van kb 2 srác, aki hajt rá ebből a társaságból, ezáltal nem vagyok szívesen látott a körükben.

A barátnőm a hétvégén névnapi összejövetelt szervez. Olyan ismerősöket is meghívott, akiket régebben látott, akikkel nem is olyan szoros a kapcsolata, tehát nem csak a közeli fiúhaveri társaságát, hanem olyanokat is, akikkel én is jóban vagyok. Mégis azt mondta, hogy ne menjek el, mivel nem akar választani köztem és a barátai között, és ki lennének akadva, ha ott lennék.


Ti mit csinálnátok a helyemben?


2011. febr. 16. 00:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én kiakadnék, javaslom, hogy azonnal beszéld ezt át vele.

20/L

2011. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 Moszuke ***** válasza:

látom még el se mentél és már kiakadtál..:)

bízz benne.. és ha átbasz hát ez van.

nem te hibáztál. lelke rajta! majd megbánja még a jövőben ha nem becsül meg.

2011. febr. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
40%

a barátnőd téged is a pénzedért tart.

hogyan szeretne téged?

2011. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Én elküldeném a viharvert f@szba ezzel a szöveggel. Mi az, hogy azért ne menjek el, mert a haverok kiakadnak. Miért kéne választani??? Együtt nem tudunk jól szórakozni???
2011. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%

Nem akar választani? Már választott: a haverjait választotta helyetted.

Egyébiránt nagyon mély érzései lehetnek irántad, ha a haverjai előtt sem mer felvállalni.

(Arra nem is gondolok, hogy mi van, ha netán más okból nem kíván látni ott... kimaradsz egy jó kis gruppenből)

2011. febr. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
óóó, már értem! Bukkake készülődik!
2011. febr. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%

A helyedben ott hagynám mint <trágár hasonlat, cenzúrázva>!

Eleve az hogy 2 haverja hajt rá, és nem állítja le őket, már az felháborító!

Ha választani kényszerül közted és a hajtós haverjai között, akkor joggal várhatod el hogy automatikusan téged válasszon.


Ez a csaj téged semmibe vesz, megaláz. Semmi okod megmaradni mellette, ennél úgyis csak jobbat találhatsz. (rosszabbat nehéz lenne)

2011. febr. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
53%
Becsüld, hogy elmondta a valós okot, szerintem ez így fair. Ugyanakkor számomra ebből az derül ki, mintha nem tudná, hogy mit akar vagy mit ért barátság alatt. Nem nevezném a barátomnak azt, aki nem tisztelettel viszonyul a párom felé, hanem "ki lenne akadva". A helyedben beszélgetnék vele erről, hátha kitisztul az agya. Ha azután sem elég neki a te hódolatod, akkor meg ki kell rúgni, ahogy a többiek is írták...
2011. febr. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
68%

Ha ezt mondta az tényleg paraszt dolog.

Én a nőimről már kapcsolat elején lekoptatom az udvari bolondokat,udvarlókat,halvány esélyeseket.

Ha tényleg szeretne,akkor az is elég lenne neki,ha ketten szerényen megünnepelnétek.

Így leírva gondolom még fészbúk függő is lehet a lány.

Azok a legrosszabbak.A kapcsolat megrontója az a sz@r.

Nincs mit tenni,állítsd választás elé.

Én ilyen szituban emelem a tétet,ha kell a bige.

Felajánlok egy jó drága wellness hétvégét kettesben.

Ha erre is nemet mond,akkor itt már nincs kérdés.

2011. febr. 16. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Görcs válasza:
82%
Hát én vagy elhajtanám a bús pi*csába ha ekkora tuskó.
2011. febr. 16. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!