Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szűz terhesen? 16éves fiúcska...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz terhesen? 16éves fiúcska vagyok.4hónapja van egy barátnőm, ő14éves. Mivel még elég fiatal így persze még nem feküdtünk le egymással, csak orálisan elégítettük ki egymást. Én többször rá vertem a p**jára. Illetve gyakran meg is ujjaztam utána.

Figyelt kérdés

Ma délelőtt volt nőgyógyásznál, és kiderült, hogy terhes.

A szüleinknek nem is tudjuk, h hogyan mondjuk meg. Illetve mit csináljunk!? így is teherbe eshet?


2011. febr. 16. 15:13
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%

szurhartya meglete nem feltetlenul utal zusesegre mivel vannak nagyon eros s rugalmas valtozatai is de ezt nekunk pl a biosz tanarno is mondta es wikipedian is megvan s mivel bagy valoszunuseggel rajta volt az anyag az ujjan es ugy ujjazta meg a lany valoszunu hogy terhes :)

- s mivel farok nem volt a lanyban meg idezo jelben lehet mondani ra , hogy "szuz" es ha nem veteti el akkor szuz-anya lessz XDD , ahogy a kerdezo is mondotta csak kerdes , hogy nem-e az anti-krisztus fog megszuletni ezuttal :P

2011. febr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem már agyonverte a lány papája a majdan megszülető kis antkrisztus apját :D ezért nem írt, hogy megtartják-e? :)


Lehet, már valahol földeli is a templom nagy kertjében XD

2011. febr. 17. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
mekkora fake ! :D eskuszom sirtam a rohogestol az egyik valaszolotol xD idezem:persze szuz anya veletlen nem Marianak hivjak ? eskuszom fetrengtem a rohogestol xd am ha ez igaz veletlenul is akk mi lett megszuletett a gyerek vagy sem vagy mi a rakom?:D
2012. aug. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Téged nem Józsefnek hívnak véletlenül és a lányt Máriának?

Mert akkor meg van a megoldás!

Ha nem, akkor marha nagy pechhetek van! Az tuti!

Vagy láttak már olyat is, hogy egy terhességnél nem az volt az apa, aki eredetileg azt gondolta!? Főleg így!?

2012. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy.. ha elvetetitek lehet,hogy soha többé nem lesz gyereke. (Engem megerőszakoltak,ebből adódóan volt abortuszom.) Már 7hónapja nem sikerül a babaprojekt párommal. Ám,ha megtartjátok,akkor derékbe törik az életetek.. hiszen gyerek neveljen gyereket???! Nem kis pénz. Közel 1millió forint mire mindent beszereztek,finanszírozzátok a dokit stb.
2015. jún. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Mas az apuka de megnyerted ugy latom
2021. ápr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!