Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Mit szólnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok, ha a barátnőtök egy ilyen estével lepne meg? (lent)

Figyelt kérdés

Holnap este a szüleim nem lesznek itthon, és megengedték, hogy a barátom itt aludjon. Most először.

Arra gondoltam, hogy megcsinálom neki a kedvenc édességét. Piros fehérneműszettben fogom várni, amit még nem látott, mert direkt erre az alkalomra vettem. A szobámban láva lámpa fog égni, hangulat miatt:) Együtt fürdünk, és mécsesek fognak égni a fürdőben. Utána meg 1(vagy több) fantasztikus szeretkezés.

Na? Vélemény??:)


2011. febr. 18. 09:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Jó.
2011. febr. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én biztos örülnék neki, de azért a mécsesekkel csak óvatosan:)

18F

2011. febr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

:) Ez eszembe juttatta az én első éjszakámat:) Én is ugyanezt csináltam, és baromira izgultam. Persze, hogy jó lesz, kinek ne tetszene.

Sok sikert:)

2011. febr. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 kisnita ***** válasza:

Én csaj vagyok, de nekem a mécses dolog már túl nyálas. Mondjuk nagyban függ attól, hogy a kedvesed milyen beállítottságú, te ismered őt és ha azt gondolod tetszene neki akkor biztos így is van :) A kedvenc édessége nagyon jó ötlet és szép tőled, hogy gondoskodó van, ez nagyon bejön a pasiknak. Csak egyre vigyázz! Ne etesd túl nagyon, csak egy kicsit adj neki mert ha bekajál nem tud majd megmozdulni :D A maradékot egye meg reggelire vagy csomagold be neki és vigye haza.

Gondolom még a kapcsolat elején vagytok és azért ez a nagy lelkesedés. Ne érts félre nem akarlak lelombozni, de azért vigyázz ezekkel a "kiszolgálásokkal" a jót könnyen megszokják és nehogy az legyen, hogy néhány alkalom után már el is várja és számára ez széria lesz nem extra. Ezt csak azért írtam le mert én is hasonló beállítottságú vagyok mint te, nagyon gondoskodó vagyok ráadásul lelkis is és a párom már készpénznek vesz ez miatt és több év után ebből már nagyon nehéz kilábalni...

2011. febr. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Attol fugg,mennyire romantikus.En no vagyok de szerintem ez meg egy nonek is tol csopogos.Bar en nem vagyok valami romantikus alkat.Az biztos,hogy nem bajlodnek kajaval,edesseggel,es hagynam a mecsest is.En biztos alig varnam a lenyeget.De hat ki igy,ki ugy.Te ismered.
2011. febr. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én alapvetően romantikus típus vagyok, úgyhogy nekem nagyon tetszene! ;D
2011. febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de engem a mécses a temetőre és a halálra emlékeztet.
2011. febr. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Hmm nekem bejönne fürdőstül, mécsesestül :)

Nem baj, a ha látja, hogy milyen fontos vagy neki.

2011. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:O Ez nagyon jól hangzik, nekem tuti leesne az állam
2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

nagyon jó lesz! odavagyok a mécsesekért és ezért a sok nyálas biszi-baszért is, nálam tuti leszállna a rózsaszín köd :)

23f

2011. febr. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!