Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit szólnátok, ha látnátok, hogy a barátnőtök fenekén van egy nagy pattanás?

Figyelt kérdés
Ma aludnánk együtt először, és lett egy nagy pattim, amit nem tudok kinyomni...Direkt egy nagyon szép tangát vettem az alkalomra. Szerintetek visszataszító?
2011. febr. 19. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a pattanásoddal fog foglalkozni, sőt megkockáztatom észre sem fogja venni. Nyugi
2011. febr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem törődnék vele. Nem azon múlik a szépséged.
2011. febr. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
16%

sztem úgy lesz, hogy toljátok kutyuspózban, és mikor ő elélvez, azzal egyidőben kinyomja a te szép nagy pattanásod ami addigra tökéletesen "beérik" és szép sárga lesz.XD

Jó huncutkodást ;)

2011. febr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem észre se fogja venni, de ha nagyon zavar, vegyél fel francia bugyit :)
2011. febr. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kinyomnám foggal :P
2011. febr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kulgy pivátba képet magadrol
2011. febr. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!