Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most hogyan tovább? Hogy érhetném el, hogy döntsön végre?

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem, mondván, hogy nem szerelmes, aztán időt kért, hogy lássa, hiányzom-e neki vagy érez-e valamit. párszor írta is, hogy hiányzom, meg végre kezd érezni valamit... Megcsináltam azt, hogy 3 napig nem beszéltem vele, msnre se léptem fel, na és akkor hagyott üzeneteket is és mondta, hogy hiányoztam. Mostanában viszont helyzet, az a hogy szinte ugyanúgy találkozunk, mintha együtt volnánk és olyankor úgy is érzem, hogy olyan az egész, mint korábban. De ennyi. Hisz járni nem járunk. Nem sokkolom a folyamatos kérdéssel, de 1-2X már rákérdeztem,hogy hogy is áll a kettőnk dolga, hisz szeretném azért már én is tudni. 3 hét telt el azóta, hogy időt kért. Lehet, hogy így jó neki, hogy találkozgatunk, kvázi a hiányom nem érzi, ugyanakkor azt csinál, amit akar, hisz "szingli". Tegnap rákérdeztem, hogy szerinte mik vagyunk egymásnak? A válasz az volt, hogy nem tudja, de szerinte több,mint barátság. Mondtam, hogy ha nem akarja folytatni a járást, mondja meg, nem gond az sem, csak tudjam, mire számíthatok. Dehát azt mondja, ha így volna, már szólt volna... És hogy ő sem tudja, mi legyen, mert egyik pillanatban úgy érzi, menne, máskor meg, hogy nem. Megkérdeztem, hogy most melyikhez áll közelebb? Azt mondta, hogy őszintén szólva ahhoz, hogy csak barátok legyünk, de amikor meg találkozunk, teljesen az elletéte. Állítólag az szól a járás ellen, hogy inkább bulizni akar meg haverokkal lenni... Mondtam, hogy ha a bulizást úgy érti, hogy csajozzon, akkor emgértem, hogy így nem akar semmit, ahogyan akkor is ha úgy érzi, hogy én így nem férek a képbe. Viszont ha csak maga a baráti társaság meg a bulizás számít neki, attól nem feltétlen kell választania. Hisz a barátok is és egy kapcsolat is nagyon fontos, mindkettő a maga módján, más-más dolgok miatt. Fiatal, most akar bulizni, akkor miért ne? Amellett még vannak napok a héten, amikor meg mi találkozhatnánk. Jó azért, ha van valaki, aki fontos számunkra és mi is fontosak vagyunk neki és akihez odabújhatunk a hétköznapokban, ugyanakkor kell az is, hogy néha kieresszük a gőzt egy olyan társasággal, akiket szeretünk és bulizhatunk velük egy jót. Szóval szerintem mindkettő fontos és ha akarja az ember, akkor megférhet egymás mellett. Ezt persze nem befolyásolásképp mondtam neki, csak felvázoltam, hogy én nem kényszeríteném választás elég, hogy vagy a haverok és a buli vagy pedig én. Most mi lenne a teendő? Hogy bírhatnám döntésre? Hát bármi is legyen az, de örökké nem várhatok, hogy dönt. Hiába szeretem őt, sőt imádom és el sem tudom képzelni, hogy elveszíthetem, de akkor is tudnom kellene, hogy akkor mi lesz a kettőnk dolgával. Ötletem sincs, mit tegyek. Tudom, azt tanácsoljátok, hagyjam a fenébe. De valami kevésbé drasztikus megoldás nem létezik? Csak hogy döntsön végre, mit is akar.
2011. febr. 18. 12:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy azt reagálta, hogy a társaság és a bulik a fontosak, nem a csajozás. Na jó, persze attól ezt nem tudhatjuk. Bocsi a helyesírási hibákért, csak siettem.
2011. febr. 18. 12:13
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Dönts TE.

Irányítsd te az életed, ne ő.

2011. febr. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igaz.

De ha nekem kellene dönteni, akkor én azt mondanám, próbáljuk meg. Ha meg annyira nem megy, hát nem...

De itt most rajta áll, hogy dönt. :S

2011. febr. 18. 12:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

És hogy valami többet írjak...

Én is nemrég ugyanebben a helyzetben voltam.

Megmondtam neki, hogy nekem ez így nem jó, hogy azt sem tudom mi van, így inkább döntök én, és hagyjuk a fenébe az egészet, nem várok a "semmire" hónapokig. 1 hétre rá megkeresett, azóta együtt vagyunk. Érdekes módon, már tudja mit akar. :-)

2011. febr. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy nem bízol magadban. (A helyesírási hibákért a bocsánatkérés is erre utal.)

Csatlakozom az első hozzászólóhoz: dönts Te!

Ez a fiú nem fogja megmondani Neked szemtől szembe, hogy "igen, csajozni akarok". Neki pont jó így, hogy Te vársz rá.

Én, a mai fejemmel biztosan rövidre zárnám a dolgot: elküldeném csajozni.

Fontos lehetsz neki, de nem úgy, ahogy Neked ő. Mi értelme önmagad bolondítani??? Keress egy másik fiút, aki megbecsüli azt a szerelmet, amit Te adsz és nem keres buta kifogásokat ahhoz, hogy lerázzon!

2011. febr. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 rékakutyakiképző válasza:
100%

Szia. Én is hasonló cipőben jártam a párommal régen, és mi így oldottuk meg: találkoztunk, hogy kettesben megbeszéljük a dolgokat, és szembesítettem azzal, hogy én még szeretem, de soha nem állítanám választás elé, hogy vagy én vagy a barátok. Ő erre azt mondta, hogy ő is viszont szeret csak úgy érzi, hogy nincs szabadsága(ami a férfiaknak kell...buli, haverok..), de én soha nem tiltottam ilyet neki. És végül úgy döntöttünk, hogy együtt maradunk, de ő kért még egy kis időt, hogy értelmezze a dolgokat, majd másnap közölte velem, hogy az ő hülyesége volt az egész, hogy én tiltok neki dolgokat, így bocsánatot kért tőlem ezért. És végül ezt mondta: nem tudom nélküled leélni az életem, te vagy az életem értelme. Majd 1 hónap múlva(valentin napon) megkérte a kezem.

Vagyis csak azt tudom javasolni, hogy beszéljétek meg kettesben a dolgokat. És mond el nyugodtan neki ha szereted, de az sem baj ha ő már nem szerelmes beléd, akkor sem dől össze a világ(de csak 2 ember szerelme után folytatódhat a kapcsolat). Ha az egyik nem akarja, akkor ne erőltesd. Mindenképpen beszéljetek róla. Gondolom te sem tiltod el a barátaitól(de ezt is mond el neki). Sokszor a baj forrása a barátok véleménye rólad, és ő elhiszi nekik. Minél előbb döntsetek efelől.

2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem hozzászólóhoz (12:20) Hagyd ott Te! Ha szeret fut utánad, ha pedig nem, akkor felesleges az idődet pazarolni Rá! Minnél később lépsz ki egy kapcsolatból, annál nehezebb lesz tovább lépni.
2011. febr. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A fiú részéről kihasználás íze van a dolognak. Visszaél azzal, hogy te szereted, ragaszkodsz hozzá. Játszik veled, élvezi a "hatalmát" feletted. Hiszen te vele lennél még úgy is, hogy kínoz a "jaj, nem tudok dönteni!"-tétovázgatásával.


Engem ez inkább bosszanta, és dűlőre vinném a dolgot, nem hagynám, hogy sokáig játsszon az idegeimmel. De nem vagyunk egyformák.

2011. febr. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy ideig sose érj rá, ha felhív, hogy találkozzatok.
2011. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a 2. válaszolóval tökéletesen egyetértek.így soha nem fogtok dűlőre jutni mivel szerintem ő kihasználja azt h te vársz rá.ott vagy neki mivel írtad h ugyanúgy taliztok,de mivel nem vagy a barátnője így nem tartozik semmilyen magyarázattal,vagy beszámolóval,azt tehet amit akar,és nem szólhatsz bele mert nem vagy a csaja,de mégis ott vagy amikor neki úgy tarja kedve.ezt tényleg csak úgy tudod megoldani ahogy a 2. válaszoló is tanácsolta.akkor majd észbe kap ha szeret.
2011. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!