Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a barátommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a barátommal ha már nem vagyok belé szerelmes?

Figyelt kérdés
3 hónapja járunk együtt a barátommal de szerintem nagyon nem illünk össze. A probléma az hogy nagyon szerelmes belém és nem akarom megbántani. Mit mondjak neki? Legyek őszinte és valljam be hogy már nem vagyok belé szerelmes? Vagy úgy viselkedjek hogy kiszeressen belőlem? Mit tegyek?
2011. febr. 19. 15:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az biztos, hogy nem itt kell felkészülnöd erre, te kell tudjad, hogy mit érzel iránta, lehet nem is szeretted eddig se, csak fellángolás volt



semmiféle módja nincs annak, hogy burkold az ilyen beszélgetéseket, légy őszinte és ennyi

2011. febr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mutasd meg neki a kérdésedet...
2011. febr. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Jé csak nem egy nő???!!! ha van egy kis gerinced akkor nem tennél ilyet de mivel nő vagy nincs mese szakítani fogsz vele hülyén hangzik de próbáld meg minél gyorsabban "fájdalom nélkül" bár nektek lehet is mondani, nem éreztek semmit......
2011. febr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
még utoljára feküdjetek le egymással és amikor végeztetek tegyél le az asztalra egy 5ft-ost és köszönd meg neki ezt a 3 hónapot aztán húzz el onnan :D
2011. febr. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!