Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok ehhez? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha az iskolában, vagy valahol egy fiú, akit csak látásból ismertek, csak úgy odamenne hozzátok és azt mondaná: "Szia! Sokszor láttalak már és szeretnélek megismerni."

15/F


2011. febr. 19. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
én fiú vagyok, de ez nem jó szöveg. nem így kell:D
2011. febr. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

19:22


Akkor hogy? Mert akárhány kérdést olvasok hogy "tetszik egy lány de nem tudom mit csináljak" stb. mindig valami ilyesmi a válasz!

2011. febr. 19. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, 15 mint te,és nekem ez tetszene. Nem tudom az előző válaszoló mire gondolt.. Szia cica szúrnám a fosódat ?... Hidd el ha szolid vagy az sokkal többet ér egy lánynál.
2011. febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Én lány vagyok és eléggé furának tartanám ha így odajönne hozzám valaki.. xD

Inkább valami olyasmit mondj h "Szia még nem ismerjük egymást de ha neked is van kedved hozzá megismerkedhetnénk,,

vagy "szia nagyon bejössz nekem és szívesen megismerkednék veled,, :)

2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
örültem volna annak idején,de ilyenek csak a mesébe vannak:D 23N
2011. febr. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Jó duma ez, de még annyit hozzácsaphatsz hogy:

Szia, régóta figyellek már, nagyon tetszel, gyönyörű a mosolyod. Szeretnélek megismerni. Suli után egy üdítő?


A csajok 99% a erre igent mond, (ha más nem az ingyen ital miatt), ott dumcsiztok, és majdkiderül lesz e folytatás, msoit ennyit megér...

2011. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Ez majdnem ugyanaz csak kicsit lazább és szimpatikusabbxD

(előző voltam)

15/L

2011. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oké :D
2011. febr. 19. 19:35
 9/10 anonim ***** válasza:

15/L nek

a rutin meg az évek....

tudod...:D

2011. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kicsit ez így furcsa lenne szerintem :D Mármint én "társas lény" vagyok, tehát nekem nem lenne semmi bajom vele, de ha olyan a lány, akkor lehet hogy kicsit furának találna :)

Szerintem vehetnéd egy kicsit lazábban :) pl: Csak oda mész hozzá köszönsz és elkezdesz vele beszélgetni.

Mi lányok tudjuk, hogy nem csak egy egyszeri beszélgetés miatt jön oda hozzánk egy fiú :D


14/L

2011. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!