Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Mit szólnátok ehhez?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mit szólnátok ehhez? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha megtudnátok egy lányról, hogy kedveli az olyan fizikai munkákat amit általában a fiúk szoktak végezni és ő olyan suliba menne?
2011. okt. 11. 20:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hát én nem engedném oda ott olyan érdekes emberek vannak
2011. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vagy is nem ajánlanám neki
2011. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
"Ha megtudnátok egy lányról, hogy kedveli az olyan fizikai munkákat amit általában a fiúk szoktak végezni és ő olyan suliba menne"? ... ülj le fiam...fogalmazás 1-es.. fuss neki még1x!
2011. okt. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Na szóval,van egy lány,aki szeret fizikai munkát végezni,szekrénycipelés me ilyenek.Olyan suliba menne ahol,olyan szakmám vannak mint pl:szerkezetlakatos,gépforgácsoló,meg ilyenek.Ő többre értékeli a fizikai munkát,szereti is ezt csinálni,és látja értelmét. Ti mit szóltok az ilyenhez?
2011. okt. 11. 21:08
 5/22 A kérdező kommentje:
*meg
2011. okt. 11. 21:08
 6/22 A kérdező kommentje:
*gépi forgácsoló
2011. okt. 11. 21:09
 7/22 anonim ***** válasza:
Hát öh... Nekem nem nagyon jönne be a dolog :)
2011. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
miért?:)
2011. okt. 11. 21:15
 9/22 anonim ***** válasza:

én se ajánlanám hülyeségnek tartom azt hogy 1 lány ezt csinálja h a meg is szerzi a szakmát nehezen fog tudni elhelyezkedni benne mert azért mert lány nem nagyon fogják felvenni szerintem ja meg ki fogják nézni az osztályból mert az ilyen szakmunkás szakiskolás osztályokba amikbe ilyen szakmát lehet tanulni nincs lány vagy csak nagyon kevés de inkább nincs meg még az osztály társak kicsit f@szok lesznek én nem ajánlom

de ez csak az én véleményem

2011. okt. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Utolsónál a pont. Egyébként milyen lány (milyen EMBER) az aki szeret szeret szekrényt cipelni? :D
2011. okt. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!